Ginger czy Mary Ann? Fani Gilligan wciąż zastanawiają się nad tym

Dlaczego Howellowie pakowali tyle ubrań na trzygodzinną wycieczkę?

Jak to możliwe, że profesor mógł zbudować radio z kokosów, ale nie naprawić dziury w łodzi?

Imbir lub Mary Ann?

OBRAZ: Ginger and Mary Ann
Ginger (Tina Louise), po lewej, i Mary Ann (Dawn Wells) były dwiema pięknościami “Wyspy Gilligana”.Dzisiaj

Te dwa pierwsze pytania “Gilligan’s Island” można wyjaśnić (to Howells, a naprawienie Minnow zakończyłoby przedstawienie). Ale drugie zapytanie pozostaje. 

Jak zauważyliśmy podczas obchodzenia 74. urodzin Dawn Wells dwa lata temu, jest to klasyczne pytanie pop-psychologiczne, które dotyczy zarówno osobowości, jak i oczekiwań, jak dobrego wyglądu, ponieważ zarówno Ginger Grant (Tina Louise), jak i Mary Ann Summers (Wells) były – i są – piękne.

Dawn Wells: “Gilligan” dotknął “dziecka w tobie”

17 września 2014 r04:42

Ale w trakcie serialu, zgadnij, która postać ma najwięcej fanów? To byłaby Mary Ann, jak zdradziła Wells w środę podczas wizyty w celu omówienia jej nowej książki “Co zrobi Mary Ann: Przewodnik po życiu”.

Mary Ann odniosła rezonans, ponieważ, jak powiedział Wells, “ona byłaby dziewczyną, (lub) byłaby twoją najlepszą przyjaciółką, nie próbowałbym zabrać twojego chłopaka z dala od ciebie. na balu, gotuję, sprzątam – robię to wszystko. “

Mary Ann i Ginger stanowiły także integralną część utalentowanej obsady, w której każda postać odgrywała główną rolę, mimo że początkowo nie miała być w serialu. Żadna z kobiet nie była postacią w oryginalnym pilotażu “Gilligan’s Island”, w którym występowały dwie sekretarki Ginger i Bunny (i nauczycielka w liceum zamiast profesora). 

I nie zaczynajmy od tego, że zaczęliśmy od profesora, a Mary Ann jest poza sezonem – jeden tekst przewodni. “A reszta” rzeczywiście.

Ale pytanie “Ginger lub Mary Ann” na zawsze sprowadzi się do osobistych preferencji. Glamour z syreny ekranowej, czy dziewczyna z sąsiedztwa? Hollywood, czy Kansas? Szerokookie niewinności, czy seksowny urok? Rude czy brunetka? Błyszczące fartuchy, czy denne jeansy? 

Głosuj w naszej ankiecie i daj nam swój wybór.