George Clooney pamięta swoje “bananowe” dni w “Facts of Life” z Charlotte Rae

Trudno wyobrazić sobie czas, w którym George Clooney nie był uważany za czołowego człowieka, materiał zasługujący na Oscara. Ale pamięta to całkiem dobrze, a podczas niedawnej niespodziewanej wizyty w filmie Hallmark Channel “Home & Family” wspomniał nawet o swojej pierwszej roli telewizyjnej … w “The Facts of Life”!

Clooney pojawił się na ekranie razem z innymi gwiazdami “Fakty” Kim Fields, Lisa Whelchel i Charlotte Rae, i podzielił się ciepłym i całkowicie bananowym wspomnieniem swojego czasu na planie razem z nimi.

WIĘCEJ: George Clooney o braku różnorodności Oscarów: “Zmierzamy w złym kierunku”

Przemawiając konkretnie do 89-letniej Rae, która grała w serialu Housemother Mrs. Ednę Garrett, Clooney powiedział: “Byłaś niesamowitą siłą we wczesnej fazie mojej kariery …. Byłeś zabawny i miły bardzo młody, niezbyt doświadczony aktor czuje się bardzo dobrze w domu. “

clooney-rae-FOL-inline-today-160215
George Clooney jako George Burnett, Charlotte Rae jako Edna Garrett.NBC przez Getty Images

Potem przyszła zabawna część: “Pamiętam, że w pewnym momencie zawsze szukałeś czegoś zabawnego do zrobienia i stałem na planie obserwując cię, a ty po prostu chodziłeś po planie i wziąłeś banana i chodziłeś po okolicy krąg wokół wszystkich mebli z bananem w dłoni i wreszcie wszyscy cię obserwowali, spojrzałeś i powiedziałeś: “George, co mogę zrobić zabawnie z bananem?”

WIĘCEJ: Gwiazdy “Fact of Life” ponownie łączą się po 35 latach, rozmawiają o pocałunku Clooney i bójce Blair

To wystarczyło, by wszyscy się śmiali. “Śmialiśmy się bardzo długo,” dodał Clooney. “Nie mógłbym być bardziej wdzięczny za całą dobroć, jaką okazałeś młodemu, niezbyt inteligentnemu aktorowi.”

Hallmark Channel

Teraz jest klasa!

George Clooney mówi Ellen DeGeneres, jak zaproponował Amal

Feb.05.201603:32

“Home & Family” emituje w dni powszednie o 10.00 ET w Hallmark.

Śledź Randee Dawn na Twitterze.