George Clooney otwiera na żonę Amal: “W wieku 52 lat znalazłem miłość mojego życia”

Znany od lat jako jeden z najlepszych kawalerów Hollywood, George Clooney twierdzi, że znalazł coś wyjątkowego u żony Amal Clooney.

Jerzy Clooney and Amal Clooney
Amal Clooney i George Clooney biorą udział w wydarzeniu New York City w ramach inicjatywy 100 LIVES 10 marca 2015 r.Plik Getty Images

“Nigdy nie byłam szczęśliwsza w związku z żadnym zakresem wyobraźni,” 54-letni aktor powiedział Esquire’owi za jedną z majowych okładek magazynu, opublikowaną w środę w Internecie. “W wieku 52 lat znalazłem miłość mojego życia i jestem naprawdę szczęśliwy.”

POWIĄZANE: Szczęśliwej rocznicy, George i Amal Clooney! Ich pierwszy rok małżeństwa na zdjęciach

Amal, 38-letni międzynarodowy prawnik zajmujący się prawami człowieka, zaręczył się z laureatem Oscara dwa lata temu w tym miesiącu, a oni wylecieli we wrześniu. I chociaż aktor stara się zachować jakiś element prywatności, nigdy nie był nieśmiały z powodu dumy, którą ma w swojej żonie.

Jerzy Clooney
George Clooney w EsquireNigel Parry / Esquire

W styczniu 2015 roku na Złotych Globach pojawiła się jego pamiętna przemowa Cecila B. DeMille Award, kiedy aktor zaoferował wymowne publiczne okazywanie uczuć. W maju powiedział do Access Hollywood, że znalazł się w szoku z Amalem o “trzech dniach” w ich związku, dodając: “Wiedziałem, kiedy spotkałem ją, że była tak niezwykła i wyjątkowa. A potem zastanawiałem się, czy kiedykolwiek mieć szansę na randkę z nią. ” I w tym samym miesiącu powiedział E! Wiedział, że był zadowolony z życia małżeńskiego, odzwierciedlając uczucia, które później podzielił z Esquire: “Nie było wszystkich żartów i bitów i mam to wszystko, ale nie mogłem być teraz szczęśliwszy”, powiedział w tym czasie. “Budzę się rano i myślę:” To nie mogło być lepiej “.

Jerzy Clooney and Amal Clooney
Amal Clooney i George Clooney biorą udział w kalifornijskiej premierze filmu “Hail, Caesar!” 1 lutego 2016 r.Plik Getty Images

W swojej ostatniej rozmowie z Esquire George przytoczył osobistą historię Amala jako jeden z powodów, dla których był zwolennikiem imigrantów i uchodźców.

WIĘCEJ: Po wywiadzie dla Amal Clooney TODAY, byłego prezydenta Malediwów

“Amal musiała uciec z Bejrutu podczas wojny domowej i pobiegła do Anglii”, powiedział magazynowi. “Musimy zrobić to lepiej, musimy przerwać ten niewiarygodny strach, że jakiś facet, który chce nas zabić, będzie przechodził trwający rok i pół roku proces imigracji, aby być terrorystą, wiesz? Nie rozumiem tego, nie ma dla mnie sensu, że ludzie myślą w ten sposób … Amal i ja pracujemy nad rzeczami, które są dla nas ważne na zupełnie innym poziomie, w całym innym świecie. dla mnie to jeszcze nie zostało napisane. “

I chociaż Amal pojawił się jako ikona stylu, pochwały George’a często przekraczają powierzchowne, nawet jeśli oznacza to rezygnację z samozadowolenia, gdy zachwala się jej intelekt..

“Często”, powiedział Esquire, “Czuję się jak idiota rozmawiający z moją żoną”.

48 zdjęć

Pokaz slajdów

Najbardziej stylowy wygląd Amal Clooney

Niezależnie od tego, czy jest to zabawny czy profesjonalny, prawnik zajmujący się prawami człowieka Amal Clooney zawsze pozostaje wierny swojemu dopracowanemu stylowi.

Inne fragmenty wywiadu z wywiadu obejmują następujące wnioski George’a:

  • Jego kariera filmowa: “Nie będę nosić filmów tak jak wcześniej, widzisz aktorów, którzy starają się utrzymać status tego przywódcy po upływie terminu.”
  • Jego aktorska spuścizna: “Spoglądam wstecz i myślę, że mam siedem lub osiem filmów, które przetrwają próbę czasu.” Przypuszczam, że to moja spuścizna.
  • Kumpel i kolega z Esquire, Bill Murray: “Jest niesamowicie emocjonalny, jest niewiarygodnie ciepły i emocjonalny, wzniósł toast na nasz ślub, który był tak elegancki, piękny i ciepły, a on jest tak kochającą osobą i potrafi się dostosować do każdego miejsca, w którym się znajduje, życie każdego z nas jest zagadką, której brakuje kawałek, a on pasuje za każdym razem. “

Śledź TODAY.com pisarza Chrisa Serico na Twitterze.

KLG o wybrykach George’a Clooneya: “Ludzie są teraz dla niego”

Mar.24.201601:37