Gene Simmons budzi kontrowersyjne komentarze na temat kobiet: “Nie twierdzę, że życie jest fair”

Gene Simmons uważa, że ​​kobiety mogą albo “nosić worek ziemniaczany”, albo wykorzystywać swoją seksualność zamiast zdobywać władzę na świecie.

Nieodłączny basista KISS i gwiazda telewizji reality show zostały zapytane przez Hodę Kotb i Kathie Lee Gifford w wtorkowy wtorek o ostatnie komentarze do New York Post dotyczące kobiet, które mogą wykorzystać swój wygląd, by wyprzedzić.

Gene Simmons opowiada o swojej nowej książce “On Power”

14 listopada 2017 r05:42

“Kobiety mają wybór”, powiedział Post. “Mogą ubierać się w worki ziemniaczane, (ale) jak tylko będą się ładować szminką, podnosić i rozdzielać i wskazywać im w naszym ogólnym kierunku, dostaną odpowiedź: Faceci to jackasy – kupimy im dwory i domy … wszystko z powodu seksu. “

Hoda i Kathie Lee poprosiły go o wyjaśnienie tego pojęcia.

“Oto rzeczywistość” – powiedział im. “Znam zasady. Nie stworzyłem ich, więc możesz spróbować sam. Nie mówię, że życie jest sprawiedliwe. Mówię tylko, że samiec gatunku jest wizualnie stymulowany.

“To jest życie, a więc masz moc, moc bycia kobietą i możesz uzyskać dostęp do tej mocy, aby zarobić więcej pieniędzy.”

Simmons, 68, pisze w swojej nowej książce “On Power”, że najlepszą drogą do wpływania na kobiety jest używanie ich wyglądu, o którym rozmawiali Hoda i Kathie Lee..

Gene Simmons of KISS opowiada o nowym zestawie niewydanych utworów

12 września 2017 r03:02

“Podkreślam, że wyglądasz, jak się ubierasz, jak się prezentujesz, jest zasięgiem, przedłużeniem mocy, którą posiadasz” – powiedział – “Nie możemy tego zrobić. Mężczyźni nie mogą tego zrobić. Musimy budować drapacze chmur i tym samym starać się być dla ciebie bardziej atrakcyjni.

“Twoja prawdziwa kobieca jaźń jest twoją mocą, więc masz wybór realizacji tej mocy, to zależy od ciebie.”

Simmons powiedziała również nowojorskiemu urzędowi pocztowemu, że kobiety muszą “przebrnąć przez swoje biologiczne pragnienia” i wybrać między rodziną a karierą, ponieważ próba zrobienia obu jest zbyt trudna.

Gitarzysta KISS przedstawił także zarzuty gwałtu, napaści na tle seksualnym i molestowania seksualnego wobec znanych osobistości, takich jak Harvey Weinstein i Kevin Spacey.

Kontrowersje KISS: Czy Gene Simmons jest znakiem rozpoznawczym dłoni??

16 czerwca 2017 r01:27

“Chcę, żeby wszystkie jackasy trafiły do ​​więzienia za niewłaściwe” – powiedział – “Właśnie ta kobieta w końcu stanęła na swoich dwóch tylnych łapach i powiedziała:” Dostajesz tylko szacunek, którego żądasz “.

Simmons, który ma dwoje dzieci, Nicka, 28 i Sophie, 25 lat, z żoną Shannon Tweed, jest zachęcany przez kobiety wypowiadające się.

“Mam córkę, Sophie, ona nie ma dziewczyny” – powiedział – “Ma chłopaka. Czas, by kobiety wstały, przejęły kontrolę. Połowa populacji na świecie to kobiety (i mówią), że potraktujesz nas tak samo, czy inaczej. “

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.