“Funny or Die” ujawnia prawdę o krachu Dennisa Quaida: Zobacz pełny klip

Jeśli sądzisz, że niedawny krach Dennisa Quaida był żartem, ponieważ DZISIAJ gospodarze podejrzewali, że w środę rano, masz rację.

“Funny or Die” za krachu Dennisa Quaida

16 kwietnia 2015 r03:21

W środę strona komediowa Funny Or Die ujawniła, że ​​wirusowe wideo było w rzeczywistości wymyślnym podstępem, ujawniającym “pełne wideo” wygłaszanych przez Quaida wybryków.

Dennis Quaid
Krach Dennisa Quaida okazał się oszustwem w zabawnym filmie Funny Or Die.funnyordie.com

W teledysku, Quaid jest widziany na planie nieokreślonego (i prawdopodobnie fikcyjnego) dramatu, dostarczając emocjonalnego błagania, a jedynie przerywany przez pośredniego reżysera i irytowany przez szereg nieortodoksyjnych rozrywek. Wiele przekleństw i zniewag, których używa Quaid, okazuje się być dosłownym przykładem terminów figuratywnych, w tym zombie (lub w tym przypadku odpowiednio ubranych ludzi) i ekskrementów koni (z wyjątkiem oczywiście, że nie mówi tego w ten sposób, dokładnie).

(Ostrzeżenie: zarówno oryginalne wideo, jak i obserwacja Funny Or Die mają dużo języka NSFW, podobnie jak charakter napadniętych z tropu rantów).

Funny Or Die również drażnił “prawdę” za krachu w klipie opublikowanym na Instagramie. (Znów język NSFW.)

Pomimo plotek o tym, że Jimmy Kimmel był za tym zepsutym tyradem, ten sympatyczny nocny gospodarz nie był winien / pogratulować. Podczas swojego monologu we wtorek, Kimmel zaprzeczył plotkom, że jest on mistrzem filmu.

“Muszę powiedzieć, że to rozczarowujące,” powiedział Kimmel swojej publiczności. “Gracie 50 figli i nagle ludzie już wam nie ufają.”

W środę David Spade, “Saturday Night Live”, również dobrze się bawił, ujawniając zdjęcie Quaida, który widział żartobliwie (?) Owijającego gardło na szyi aktora Setha Greena, podczas gdy Spade wydaje się patrzeć z przerażeniem.

“To wideo Dennisa Quaida to nie żart” – brzmi napis Spade. “Dzisiaj zabił @sethgreen.”

Śledź TODAY.com pisarza Chrisa Serico na Twitterze.