Finał “The Bachelorette” podsumowuje: Rachel Lindsay wybiera Bryana Abasolo

A ostatnia róża idzie do … Bryana!

XIII sezon “The Bachelorette” dobiegł końca w poniedziałek z dramatycznym trzygodzinnym epizodem, w którym finaliści Bryan Abasolo, Eric Bigger i Peter Kraus rywalizują o uczucie Rachel Lindsay.

RACHEL LINDSAY
ABC

Ostatecznie 32-letni prawnik z Dallas w Teksasie przyjął propozycję Abasolo, 37-letniego kręgarz Miami, podczas podróży do Rioja w Hiszpanii.

Większa została wysłana do domu na ostatniej ceremonii wzniesienia, po tym jak Lindsay wyjaśniła, że ​​jej brzuch mówi jej, że 29-letni trener nie był gotowy na małżeństwo.

“Trudno się pożegnać, kiedy mam tak silne uczucia do ciebie”, powiedziała dla Biggera. “Chodzi o to, że mam silniejsze uczucia do pozostałych dwóch facetów, ważne jest, aby zrozumieć, że cię kocham, po prostu nie jestem zakochany”.

BRYAN, RACHEL LINDSAY
Rachel Lindsay i Bryan Abasolo obejmują się we wcześniejszym odcinku.ABC

Zdobywca drugiego miejsca Kraus nie był w stanie przezwyciężyć niechęci do zaproponowania, co okazało się przełomem dla Lindsay. “Co się zmieni z dnia na dzień?” zapytała, dodając: “Chcę kogoś, kto wie, co chce robić”.

“Jeśli zmienisz zdanie, wiesz, gdzie możesz mnie znaleźć” – powiedział Kraus Lindsay podczas emocjonalnej wymiany zdań.

W końcu nadszedł czas, aby Lindsay i Abasolo się zaręczyli.

“Bryan jest tak dobrą osobą i dobrym człowiekiem” – powiedziała Lindsay o Abasolo, którego wcześniej uważała za “zbyt piękne, by mogło być prawdziwe”.

PIOTR
Peter Kraus (widziany we wcześniejszym odcinku) i Rachel Lindsay rozstali się w finale.ABC

“Próbowałem znaleźć pęknięcia w tym, co wydawało się idealnym fundamentem” – powiedziała Lindsay Abasolo.

“Widzę moją wieczność i widzę swoją przyszłość” – powiedziała. “Chcę ci tylko powiedzieć, że Cię kocham i jestem w tobie zakochany i nie mogę sobie wyobrazić spędzenia życia z nikim innym.”

“Jesteś tak łatwy i łatwy do kochania”, powiedział Abasolo Lindsay, zanim zadał pytanie z brylantem Neil Lane.

Mężczyźni mówią wszystkim o “Bachelorette”, a Kathie Lee nie jest pod wrażeniem

1 sierpnia 2017 r04:05

Lindsay wcześniej rywalizowała o serce Nicka Vialla w 21 sezonie “The Bachelor”, ale Viall zamiast tego zadał to pytanie Vanessie Grimaldi, nauczycielowi specjalności z Montrealu. Lindsay rozpoczęła karierę jako “The Bachelorette”, kiedy zaczęła spotykać się z wybranymi w zeszłym sezonie specjalnymi nagrodami “After the Final Rose”.