Finał “The Bachelorette” podsumowuje: Kaitlyn Bristowe wybiera Shawn Booth

A ostatnia róża idzie do … Shawn!

Hoda zatwierdza finał “Bachelorette”: “Mam trochę łzy”

26.2.201504:56

Sezon 11 z “The Bachelorette” owinięty w poniedziałkową noc dramatycznym finałem, w którym Kaitlyn Bristowe wybrała Shawn Bootha na spóźnionego Nicka Viall’a.

Shawn Booth
Shawn BoothRick Rowell / ABC

“Przepraszam, wiem, że rozmawialiśmy o tym, jeśli nie czułem tego, że dam ci znać”, powiedziała Kaitlyn, 34-letnia Nick, która przybyła na miejsce w środku sezonu i wywołała poruszenie spędzając noc z Kaitlyn w kontrowersyjny wcześniejszy epizod.

“Potrzebowałem każdej sekundy, którą spędziliśmy razem” – dodała. “Chcę znaleźć coś, co poszło nie tak. Jedyne wytłumaczenie, które mam, to to, że moje serce jest po prostu z kimś innym”.

Shawn, 28, zaproponował później, mówiąc Kaitlyn: “Przez wszystkie wzloty i upadki, wzloty i upadki, nie zmieniam niczego z tego, ponieważ doprowadziło nas tu dziś w nocy. Przekroczyłeś wszystkie oczekiwania, więcej niż kiedykolwiek mogłem wyobrażałem sobie. “

CHRIS HARRISON, KAITLYN BRISTOWE
THE BACHELORETTE – “The Bachelorette: The Men Tell All” – To ekscytujący, nieprzewidywalny zjazd widzów nie będzie chciał przegapić jako najbardziej pamiętnych kawalerów z tego sezonu – w tym Ben H., Ben Z., Chris “Cupcake”, Ian i Jared – powrót do konfrontacji i Kaitlyn po raz ostatni w narodowej telewizji, by zetrzeć brud i opowiedzieć swoją historię, w “The Bachelorette: The Men Tell All”, PONIEDZIAŁEK, 20 LIPCA (8: 00-10: 00) : 01 pm, ET), w ABC Television Network. (ABC / Rick Rowell)
CHRIS HARRISON, KAITLYN BRISTOWE
ABC

Kaitlyn miała wiele pochwał dla Shawna, mówiąc osobistemu trenerowi: “Ty mnie rozświetlasz i rozśmieszasz, a co najważniejsze, pozwalasz mi być sobą”.

WIĘCEJ: “Bachelorette” Kaitlyn Bristowe s do sukni ślubnej – z Jimmy Kimmel

“Nie mogę się doczekać, by spędzić całe życie wspomnień z tobą i tylko tobą, ponieważ jesteś jedyny i zawsze będzie” – dodała.

WIĘCEJ: Dlaczego “Panieński wieczór” otrzymuje groźby śmierci? 5 największych momentów z “Men Tell All”

Choć wielu widzów liczyło na to, że kolejny “kawaler” zostanie ogłoszony podczas specjalnej promocji “After the Final Rose”, seria utrzymuje fanów w napięciu – na razie.