Film “Gilmore Girls”? Obsada filmu filmowego podczas Zjazdu DZISIAJ

Zanim “Gilmore Girls” ponownie zagrało na festiwalu telewizji ATX w Austin w sobotę, DZISIAJ dogonił gwiazdy serialu na ekskluzywnym czacie.

“Ponownie zjednoczył się Gilmore Girls z okazji 15. rocznicy

11 czerwca 2015 r04:28

Lauren Graham powiedziała Janet Shamlian z NBC, że wie, że od samego początku chce zagrać samotną mamę Lorelai Gilmore.

“Mam takie uczucie, które miałem kilka razy jako aktor, który jest” Ooh, to moje. “Wiem, jak to zrobić” – powiedziała.

Podczas gdy Graham pojawił się już w różnych programach telewizyjnych w późnych latach 90., Alexis Bledel była stosunkowo młoda do działania, kiedy zaczęła grać w ekranową córkę Grahama, Rory, w 2000 roku..

“Postanowiłem rozpocząć występy, na przykład, sześć miesięcy przed tym, jak sądzę, że ten program został odebrany, więc było to naprawdę przytłaczające” – powiedział Bledel, który był na ówczesnym Uniwersytecie Nowojorskim..

Gilmore Girls cast reunited for TODAY Show interview in Austin, Texas.
The Gilmore Girls obsadzają razem w Austin w Teksasie w Austin Television Festival w sobotę, 6 czerwca 2015.Anthony Quintano / DZISIAJ

Graham dodał: “Praca kamery w tym serialu jest bardzo specyficzna i naprawdę musieliśmy uderzyć w pewne znaki, które szczególnie, gdy zaczynasz, są po prostu pojęciem obcym.”

Bardziej doświadczony Graham często chwytał Bledel i prowadził ją w dobrym kierunku podczas kręcenia filmu.

“Na początku ludzie są jak:” Masz tak wspaniałą chemię “. A ja mówię: “Drękam ją, dlatego” – żartował Graham.

Gilmore Girls cast reunites in Austin, Texas for the Austin Television Festival.
The Gilmore Girls obsadzają razem w Austin w Teksasie w Austin Television Festival w sobotę, 6 czerwca 2015.Anthony Quintano / DZISIAJ

Twórca “Gilmore Girls”, Amy Sherman-Palladino, powiedział, że to “totalna porażka”, którą kierowali w dawnej sieci WB na zielono.

“Sprzedałem to z linii” To jest matka i córka, a oni są jak przyjaciele. ” I wszyscy podnieśli się i dosłownie powiedzieli: “Świetnie, kupimy to” – przypomniała.

Talk później zwrócił się do romansów Rory przez cały występ, a Bledel rozważyła, gdzie będzie jej postać dzisiaj, osiem lat po serii siedmiu sezonów w 2007 roku.

“Myślę, że zobaczy kogoś nowego” – powiedział Bledel. “Albo byłaby samotna i skupiała się na swojej karierze.”

Ostatecznie obsada odpowiedziała na niedawne pogłoski o ponownym filmie “Gilmore Girls”.

“Wchodzę do środka. Mam na myśli absolutnie wszystko” – powiedział Scott Patterson, który grał miłość Lorelai Luke Danes.

Graham zapewnił fanów: “Nic nie stoi na naszej drodze, na pewno jest chęć”.

Duży namiot outside the Paramount Theater in Austin Texas for the Gilmore Girls reunion panel.
Marquee na zewnątrz Paramount Theatre w Austin Teksas dla Gilmore dziewczyn spotkania panelu Sobota Czerwiec 6, 2015.Anthony Quintano / DZISIAJ

Podczas panelu w sobotę Sherman-Palladino powiedział, że w tej chwili nie ma nic w tym dziele, ale zasugerował, że spotkanie na ekranie nie jest całkowicie wykluczone.

“Oto dobra rzecz: nikt się tu nie nawzajem nienawidzi, musi to być wszystko, co właściwe – właściwy format, właściwy czas, który trzeba by honorować w określony sposób” – powiedziała.

Dodała: “Myślę, że gdyby kiedykolwiek do tego doszło, wszyscy wskoczylibyśmy i zrobili to, a jeśli to się kiedykolwiek stanie, obiecuję, że zrobimy to poprawnie”.

The Gilmore Girls cast reunited in Austin, Texas.
Janet Shamlian zasiada wraz z obsadą Gilmore Girls, kiedy ponownie spotykają się w Austin w Teksasie na festiwalu telewizyjnym w Austin Satuday, 6 czerwca 2015.Anthony Quintano / DZISIAJ

Sprawdź przedłużony wywiad z obsadą “Gilmore Girls”, aby dowiedzieć się, co łączy ten program z “The West Wing”, co Graham wziął z planu i jak Jared Padalecki wygrał rolę chłopaka Rory’ego Dean.