Fani #Hiddlesbum, cieszcie się! Tom Hiddleston wygrywa bezczelną nagrodę “Tyłu roku”

Może zobaczyć to na reg, ale Taylor Swift nie jest jedyną, która docenia #hiddlesbum.

(Dla niewtajemniczonych, to jest, “tyłek Hiddlestona”).

To dlatego, że najnowszy model TayTaya został właśnie nazwany tegorocznym męskim “Tyłem roku”, nagrodą przyznawaną co roku od 1981 r., Aby uhonorować “nagradzane tylne aktywa”, zgodnie ze swoją stroną internetową. Dotychczasowi zwycięzcy to Daniel Radcliffe, Elaine Paige i Jennifer Metcalfe.

“Głosy wypełniły się, gdy Tom ujawnił swoje dobrze stonowane tyły na ekranach telewizyjnych w odcinku” Nocnego menedżera “,” czyta bardzo poważne, bardzo akademickie wyjaśnienie na stronie internetowej nagrody.

Tak samo jak cała sytuacja, to prawda, że ​​nominacja 35-letniego brytyjskiego aktora nie była zaskoczeniem: jego nominowany do nagrody Emmy występ w “The Night Managerze” rzeczywiście zawierał scenę, w której odwrócił się do tyłu aby świat mógł zobaczyć. Później obłędne krzywe Hiddlestona stały się tak popularne, że zdobyły swój własny hashtag: #Hiddlesbum. A reszta, jak mówią, jest historią.

Podobnie jak w przypadku wcześniejszego napicia się szampana Kim K, “#Hiddlesbum” można bardzo dobrze powiedzieć, że złamał Internet.

POWIĄZANE: Kim Kardashian próbuje “Break the Internet” z okładkami czasopism

W niedawnym wywiadzie dla W Magazine aktor skomentował fakt, że scenka ryzykowności została odcięta z audycji AMC o odcinku: “Jestem tu, by powiedzieć ci, że mój tyłek nie jest niebezpieczny”.

Uff.

Taylor Swift poznaje nową mamę BF Toma Hiddlestona

26.2.201600:55

Mając masę nagród na własną rękę – choć pomniejszych, jak Grammy – nie możemy sobie wyobrazić, by Swift czuł się zbyt współzawodniczy lub zazdrosny, jeśli chodzi o bezczelne nowe osiągnięcie Hiddleston. Ale może być trochę zirytowana, gdy dowie się, że “Nagrody tylnych lat” przyznają wyłącznie nominacje Brytyjczykom.

Przepraszam, Tay. Nie musisz składać wniosku.