Eva Mendes zdradza, dlaczego nie chodzi po czerwonym dywanie z Ryanem Goslingiem

Eva Mendes i Ryan Gosling tworzą piękną parę, ale w najbliższym czasie nie znajdziesz ich razem na czerwonym dywanie.

Mendes, lat 43, który pojawia się na okładce Shape w kwietniu 2017 roku, otworzył magazyn o byciu gwiazdą “La La Land” wiodącej gwiazdy i matki dla ich dwóch dziewczyn, Esmeralda, 2 i Amada, 11 miesięcy.

Eva Mendes
Eva Mendes otwiera się na temat fitnessu, macierzyństwa i bycia prawdziwą kobietą Ryana Goslinga w kształcie głowy w kwietniu 2017 roku.(C) Magazyn Arthur Belebeau / SHAPE

Aktorka i projektantka stwierdziła, że ​​istnieje prosty powód, dla którego kibice ledwo dostrzegli ją podczas ostatniego sezonu nagród w Hollywood – pomimo tego, że jej długoletnia miłość była nominowana do Oscara i Złotego Globu, wśród innych nagród.

“Ludzie nie wiedzą o mnie, że uwielbiam być w domu” – powiedział Mendes. “Zamiast uderzać w czerwony dywan, wolę być z naszymi dziewczynami”.

(C) Magazyn Arthur Belebeau / SHAPE

ZWIĄZANE Z: Hołd dla Ryana Goslinga dla Evy Mendes na Złotych Globach jest najsłodszy

Gwiazda “Hitcha”, która była w ciąży z Amadą, gdy Gosling nakręciła film “La La Land”, powiedziała również Shape, że bycie pracowitą mamą pomogło jej zrzucić wagę dziecka.

“W pewnym sensie trudniej było odzyskać formę po mojej drugiej córce” – powiedziała. “Nie jest to jednak tak trudne, jak myślałem, bo zawsze biegam z dzieciakami, nigdy nie siadam – jestem w ruchu cały dzień”.

Eva Mendes and Ryan Gosling
Eva Mendes mówi, że nie chodziła na czerwonym dywanie z Ryanem Goslingiem podczas ostatniego sezonu Hollywood, ponieważ woli zostać w domu z małymi dziećmi pary.Getty Images

Aktorka, która pracuje trzy dni w tygodniu, również je po prostu – dużo łososia, quinoi i sałatek – i ogranicza jej słodycze, w tym jej ukochane jaja Cadbury.

Ale to, czego Mendes naprawdę chce na kolację, to po prostu szansa na relaks.

“Z niecierpliwością oczekuję czasu, w którym kolacja ponownie stanie się sytuacją” – powiedziała. “Teraz jestem w trybie przetrwania z dwójką dzieci, jedząc w drodze.”