Erin Andrews dzieli się zdjęciami z jej ślubu z byłym graczem NHL, Jarretem Stollem

Po zawiązaniu węzła w sobotę Erin Andrews udostępniła zdjęcia swojego wesela w Montanie byłemu graczowi NHL Jarretowi Stollowi.

Panna młoda była tak piękna, jak krajobraz w jej zaprojektowanej przez Carolinę Herrerze sukni, którą opisała na postie w Instagram jako “perfekcja”. (Przewiń pocztę, aby zobaczyć wszystkie zdjęcia młodej pary).

https://www.instagram.com/p/BV0Vkd-lrnm

“24 czerwca był taki idealny! Czy możemy zrobić to jeszcze raz? “. Gospodarz” Tańca z gwiazdami “, 39, napisał, dziękując wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia jej bajkowego dnia, w tym jubilera Neila Lane’a..

Andrews i Stoll wymienili śluby podczas ceremonii wygaśnięcia w klubie Yellowstone w Big Sky przed małą grupą przyjaciół i rodziny.

Ślub odbył się w dniu 35 urodzin Stoll, które Andrews świętował na Instagramie w weekend z uroczą fotografią.

Szczęśliwa para zaczęła spotykać się w 2012 roku i zaręczyła się w grudniu zeszłego roku. W wywiadzie dla magazynu “Zdrowie” opublikowanym na początku tego miesiąca Andrews omówił wsparcie, jakie otrzymała od Stoll po zdiagnozowaniu raka szyjki macicy w 2016 r..

“Nie wiesz, czy facet chce usiąść z onkologiem i zobaczyć,” OK, więc to jest twoja szyjka macicy, a to jest twoja macica, a my wycinamy tę część “, sportowca Foxa powiedziany. “Nie rozmawialiśmy nawet o małżeństwie, nie rozmawialiśmy o dzieciach!” To naprawdę stawia cię na szybką ścieżkę – ponieważ masz do powiedzenia lekarza onkologa: “Gorąco polecamy, abyście teraz wykonywali swoje embriony, zamrozić je. ” Ja mówię: “Cześć, kochanie, kocham cię, mam nadzieję, że spędzamy razem nasze życie” i był niesamowity. “