Emocjonalne “Głos” Gwen Stefani podnosi trenerów na nogi

Gwen Stefani już kilkakrotnie śpiewała swój nowy hit “Used to Love You”, ale w poniedziałkową noc wyciągnęła wszystkie przystanki w emocjonalnym wykonaniu hitu “The Voice”, który sprawiał wrażenie jakby śpiewała go dla pierwszy raz.

Gwen Stefani singing on
Gwen Stefani śpiewa w poniedziałek “The Voice”.Głos / YouTube

A kiedy skończyła, publiczność zaczęła wiwatować, a jej trenerzy podskoczyli na równe nogi.

Wyeksponowana w grecką tiulową suknię Marchesy, siedząca na platformie otoczonej mgłą i kwiecistymi drzewami, Stefani wyglądała jak połączenie bogini i oblubienicy, podczas gdy śpiewała piosenkę, którą w dużej mierze przypisuje się jej byłemu mężowi Gavinowi Rossdale’owi.

“Piosenka nie została napisana tak dawno temu” – powiedział Stefani podczas wywiadu radiowego na początku listopada, tuż po wydaniu singla. “Pisałem, bo moje życie wybuchło, myślę, że to będzie reszta mojego życia i nie jest, nie wiem, co się stało. Zawsze chciałem tak rozpaczliwie pisać muzykę, bo robię to jedna rzecz, która naprawdę mnie potwierdza. “

WIĘCEJ: Nasze ulubione lekcje w stylu od Gwen Stefani

Przed występem, nowy bejsbol Stefani Blake Shelton rozmawiał z Entertainment Tonight na czerwonym dywanie iw duchu sezonu, uroczo wyjaśnił, za co był wdzięczny.

“Jestem wdzięczny Gwen z wielu powodów”, powiedział, “ale głównie dlatego, że sprawia, że ​​wszyscy wyglądamy o wiele lepiej w tym serialu.”

Głos / YouTube

Trener Pharrell Williams również miał zachęcające rzeczy do powiedzenia o Stefani. “Jestem wdzięczny, że Gwen jest w najbardziej wolnym miejscu, w którym czuję się jak nigdy dotąd, odkąd poznałem ją jako istotę ludzką” – powiedział. “Nie tylko twórczo, ale jako człowiek, teraz pływa.”

Oczywiście, Shelton był także wdzięczny za kogoś innego: trenera Adama Levine’a. “Jestem wdzięczny, że Adam odgarnął włosy” – zażartował, odnosząc się do łysego spojrzenia, które Levine krótko nosił wcześniej w sezonie. “Zaczynał wyglądać jak Skalmar, ale teraz znów wygląda bardziej jak Eddie Munster.”

Żarty trenerów “głosu”, Gwen otwiera nową emocjonalną piosenkę

27.2.201506:27

Śledź Randee Dawn na Twitterze.