Elton John opowiada życie w związku z strzelaniem w Las Vegas i tym, czego teraz chce dla Ameryki

Elton John ma domy na całym świecie, ale dzięki więcej niż jednemu przedłużeniu pobytu w Caesars Palace, jego korzenie sięgają głęboko w Las Vegas.

Gwiazdorka piosenkarza i autorki tekstów odłączyła się od stolicy rozrywki 1 października, kiedy to najbardziej zabójcza akcja masowa we współczesnej historii Stanów Zjednoczonych miała miejsce podczas festiwalu muzycznego na pasie.

Odkąd wrócił do Vegas, a teraz w wywiadzie z Mattem Lauerem DZISIAJ, John otwiera się na temat tragedii – i życie w jej wyniku.

Elton John: Nigdy nie myślałem, że “Bennie and the Jets” będzie hitem

10 listopada 2017 r05:23

“Materiał był po prostu … Właśnie zrobiło mi się zimno”, powiedział o raportach, które zobaczył po strzelaninie, w której zginęło 58 osób, a ponad 500 innych zostało rannych. “To było jak wojna”.

Ale kiedy wrócił do miasta, był zainspirowany tym, co widział.

“Uważam, że ludzki duch niesamowicie się porusza” – powiedział 70-latek. “Jako wykonawca dostaniesz to, co wiesz”, było uczucie jedności. “

To uczucie, które chciałby znieść – w Vegas i poza nim.

“Jeśli tylko poczucie jedności, gdy coś złego się stanie, może przenieść się w tym momencie do stanu jedności w Ameryce, byłoby wspaniale” – kontynuowała ikona muzyki. “Chodzi mi o to, że przyjeżdżam tu od 1970 roku i kocham ten kraj, to mój drugi dom … Ten kraj dał mi wszystko, czego mogłem chcieć, i to było pierwsze miejsce, w którym odniosłem sukces. nie komunikujcie się ze sobą, a ludzie są tak nienawistni wobec siebie tak bardzo mnie denerwują. “

Teraz ma nadzieję, że w wyniku strzelaniny w Las Vegas spolaryzowana populacja może znaleźć sposób pokojowego współistnienia – a może nawet połączyć.

“Każdego wieczoru modlę się, aby się poprawiło, a oni zapominają, kim są lub na kogo głosują, po prostu przychodzą, bo miłość w ich ciele świeci”, powiedział, dodając: “Tego właśnie chcę dla Ameryka w tej chwili. “