Ellen DeGeneres wygrywa swoją dwudziestą nagrodę People’s Choice Award

Ludzie mówili, a ludzie wybrali … Ellen DeGeneres!

Ukochany gospodarz talk show wygrał trzy nagrody na People’s Choice Awards, które odbyły się w środę wieczorem, co dało jej rekordową liczbę zwycięstw: 20.

Ellen DeGeneres zdobywa rekordowe 20-gie nagrody People’s Choice

19 stycznia 2017 r01:15

“To jest niesamowite”, powiedziała do tłumu po wstępie nagrodzonego przez Justina Timberlake’a. “Siedemnaście, rozumiem, osiemnaście, pewnie, dziewiętnaście, widzę to, ale 20 jest oburzające.”

POWIĄZANE: Przejdź, Emma Stone! Ellen DeGeneres była oryginalną gwiazdą “La La Land” Ryana Goslinga

Na scenie DeGeneres został otoczony przez dwa rzędy 10 dobrze ubranych mężczyzn na scenie Microsoft Theater w Los Angeles, z których każdy miał jedną ze swoich kryształowych nagród People’s Choice Awards w Waterford..

Timberlake chwali tę zabawną kobietę w przemówieniu wygłoszonym kilka sekund wcześniej: “Ona jest pionierem szlaku, łamaczem zasad, bezwzględnym filantropem, zdobywczynią Prezydenta Medalu Wolności i jednym z najzabawniejszych i najbardziej utalentowanych ludzi na świecie” – powiedział . “Mówię oczywiście o dziecięcej mamie Portii [de Rossi], Ellen DeGeneres!”

Justin Timberlake, Ellen DeGeneres
Justin Timberlake zaprezentował Ellen DeGeneres, ale na scenie było 20 innych dobrze ubranych mężczyzn, którzy pomogli jej w przyznaniu nagrody.Vince Bucci / AP

DeGeneres pobił rekord, zdobywając trzy nagrody: Ulubiony gospodarz telewizyjny w ciągu dnia, Ulubiony film animowany (dla “Finding Dory”) i Ulubiona komediowa współpraca (z Britney Spears). “Finding Dory” zdobył także dla Favorite Movie, a nagrody Timberlake były dla Favorite Male Artist i jego piosenki “Can not Stop the Feeling”.

Ellen DeGeneres and Justin Timberlake
Przytulanie między zwycięzcami!Emma McIntyre / Getty Images

Kiedy pojawiła się na scenie, DeGeneres wygłosiła przemówienie z podziękowaniami, które było bardzo, bardzo Ellen. Najpierw pochrzaniła, jak bardzo lubiła tłuczone ziemniaki.

ZWIĄZANE: Disney ujawnia, jak wszystkie filmy Pixara są ze sobą połączone – i to dmucha w naszych umysłach

Potem powiedziała: “Jedyne, co sprawi, że będę szczęśliwsza – i nie, nie o wiele szczęśliwsza, bo to mnie uszczęśliwia – ale jeśli głosowano na moje zwierzęta, bo kocham zwierzęta, i myślę, że wiedzą, jak bardzo kochaj ich – żartowała. “Ale zwierzęta nie są wystarczająco zorganizowane, aby odbyć się ceremonia wręczenia nagród, a przynajmniej ich nie widziałem.”

Założymy się jednak, że zwierzęta również dostaną nagrody DeGeneres 20, jeśli będą mogły! Gratulacje dla ciebie, Ellen!

Śledź Randee Dawn na Twitterze.