Ellen DeGeneres umieszcza publiczność w “więzieniu” za kradzież

Ukryte kamery to zapasy Ellen DeGeneres. Więc są momenty “gotcha”. Każdy, kto uważa się za fana “Ellen”, powinien już wiedzieć: w każdej chwili możesz stać się częścią programu!

To właśnie jeden z widzów znalazł trudną wypowiedź na klipie, który został wyemitowany jesienią ubiegłego roku, ale dopiero teraz przeszedł do trybu online. DeGeneres ustawił stół ze swag na zewnątrz studia ze znakiem, który informował odwiedzających “jeden przedmiot na osobę”.

Szczerze mówiąc, członkowie grupy DeGeneres byli bardzo szczerzy! Pewna kobieta nawet odłożyła kapelusz, który chciała, mówiąc, że po prostu to kupi.

Ale zawsze jest jeden. W tym przypadku była to Nancy, kobieta w żółto-gorsecikowym topie, która wracała więcej niż raz dla różnych przedmiotów – a nawet wymieniła jeden dodatkowy przedmiot na inny przedmiot! Kiedy ktoś inny ją do tego wezwał, powiedziała im, żeby się “zamknęli”.

Złapany on The Ellen 's Hidden Camera!
Och, Nancy, nie!ellentube

Klip, który był już oglądany na YouTube ponad 5 milionów razy, oferuje DeGeneres, komplementując jej tłum za przestrzeganie systemu honorowego. A potem pokazuje jej wyjazd Nancy, która wydawała się trochę mniej wstydliwa niż może poślubić być w obliczu nazwania złodzieja w krajowej telewizji. Nancy miała pretekst: dodatkowy przedmiot był dla jej siostry, która nie mogła tego zrobić.

“Wiele sióstr ludzi nie mogło przyjść”, powiedział DeGeneres, uśmiechając się przez cały czas … ale, czujemy, trochę rozczarowani.

Ale nie skończyła: DeGeneres rozkazał Nancy w “Ellen Jail” – miejsce na wysokim krześle tuż na scenie.

Złapany on The Ellen 's Hidden Camera!
Może “więzienie” ma pewne zalety.ellentube

“Niech to będzie dla ciebie lekcja” – powiedział DeGeneres. “Myślisz, że nikt cię nie obserwuje i po prostu musisz być dobrym człowiekiem.”

Założę się, że na pewno nauczyła się tej lekcji! Pamiętajcie więc, ludzie: Wielka Siostra (czyli Ellen) obserwuje ty.

Śledź Randee Dawn na Twitterze.