Ellen DeGeneres przyznaje stypendia dla całej klasy wyższej Brooklynu

Może Ellen DeGeneres powinna pomyśleć o zmianie nazwiska na DeHojny.

Zwycięska Emmy gospodarz talk-show zaskoczyła całą starszą klasę Brooklynu, Nowego Jorku, szkołę czarterową, z jej największą prezentacją do tej pory: czteroletnie stypendium na uniwersytecie stanowym w Nowym Jorku.

The students at Brooklyn's Summit Academy Charter School on the Ellen DeGeneres show
Uczniowie w Brooklyn’s Summit Academy Charter School po tym, jak dowiedzą się, że otrzymają czteroletnie stypendia uniwersyteckie.Michael Rozman / Warner Bros.

Dofinansowanie w wysokości 1,6 miliona dolarów, dzięki uprzejmości Walmart, zostało przyznane 41 absolwentom seniorów Summit Academy Charter School. Uczniowie reagowali na prezenty z czystym uniesieniem – i niedowierzaniem.

To nie pierwszy raz przedstawiciele szkoły odwiedzili wystawę. DeGeneres wcześniej zaprosił założyciela i dyrektora do opisania misji szkoły i roli, jaką odgrywa w zubożałej dzielnicy, w której się znajduje.

The students at Brooklyn's Summit Academy Charter School on the Ellen DeGeneres show
Michael Rozman / Warner Bros.

Dwóch administratorów pozostało z czekiem wartym 25 000 $ od Walmart i zaproszeniem do zwrócenia kilku uczniów.

W odcinku, który był nadawany w czwartek, cała klasa seniora szkoły pojawiła się na planie, a troje z nich usiadło razem z DeGeneres, zanim się zdziwiło, aby opisać wpływ, jaki szkoła miała na ich życie..

POWIĄZANE: Jimmy Kimmel robi naleśniki “Dory” dla córki; Zobacz wspaniałą reakcję Ellen

Pewna studentka zauważyła, że ​​podczas gdy ona będzie pierwszym członkiem jej rodziny, aby ukończyć szkołę średnią, jest zdecydowana kontynuować i ukończyć szkołę.

“Nie będę rozczarowany. Będę kimś “, powiedziała.

Kolega siedzący obok niej opisał pielęgnującą atmosferę, którą szkoła zapewniła mu przez ostatnie siedem lat.

“Uważam każdą z tych osób za członków mojej rodziny. Jesteśmy rodziną “, powiedział, uznając szkołę za dawanie mu aspiracji poza szkołą średnią.

“Kolegium to cel, który miałem całe moje życie i teraz to się stanie” – powiedział. “To się wydarzy i dziękuję za to Szczytowi.”

Po rozmowie z uczniami DeGeneres powiedziała widzom, jak ważne są ich historie.

POWIĄZANE: Ellen DeGeneres dziękuje Obamie za zmianę mojego życia w emocjonalnym hołdzie

“Wielu z nas jest naprawdę szczęśliwych i bierzemy za pewnik, jak łatwe jest nasze życie, aby pójść do szkoły, którą chcemy i robić najprostsze rzeczy” – powiedziała.

“A te dzieciaki przezwyciężyły różne rzeczy i chodzą do szkoły każdego dnia, i ciężko pracują każdego dnia, a wszystko, co chcą zrobić, to pójść na studia i na to zasługują,” powiedziała, zanim ogłosiła ją niespodzianka nieodpłatnych stypendiów.

Śledź Eun Kyung Kim na Twitterze lub Facebooku.

Matt Lauer jest ledwie szanowany w nowym dowcipie Ellen DeGeneres

Maj 09.201600:50