Ellen DeGeneres popiera Portia de Rossi w sprawie napastowania przeciwko Stevenowi Seagalowi

Ellen DeGeneres publicznie ogłosiła swoje poparcie dla żony Portia de Rossi po tym, jak gwiazda “Arrested Development” stała się ostatnią osobą, która oskarżyła Steven Seagal o molestowanie seksualne.

De Rossi zabrał na Twittera w środę, aby opowiedzieć o tym, jak byłego aktora sztuk walki ujawnił się po tym, jak poszła zobaczyć go w swoim biurze na przesłuchanie.

Ellen DeGeneres says she's proud of wife Portia de Rossi for raising harassment claims against Steven Seagal
Portia de Rossi mówi, że Steven Seagal ujawnił się jej podczas przesłuchania. Getty Images

“Powiedział mi, jak ważne jest posiadanie chemii poza ekranem, gdy usiadł i rozpakował swoje skórzane spodnie”, napisała na Twitterze. “Wybiegłem i zadzwoniłem do mojego agenta. Oszołomiony, odpowiedziała: “Cóż, nie wiedziałem, czy jest w twoim typie”.

DeGeneres odpowiedziała na post de Rossiego z własnym tweetem wspierającym.

“Jestem dumny z mojej żony” – powiedział popularny gospodarz talk show.

Roszczenie De Rossi przychodzi po piętach roszczeń Julianny Marguiles, że była również molestowana seksualnie przez Seagala.

Gwiazda “Dobrej Żony” powiedziała, że ​​kobiecy reżyser rzucający powiedział jej, że Seagal chciał przejść z nią scenę filmową w swoim pokoju hotelowym. Kiedy przybyła, pokazał jej broń, by ją zastraszyć – powiedziała.

Kevin Spacey seksualnie zaatakował mojego syna, mówi były telewizyjny kotwica

Nov.09.201704:32

“W pewnym sensie wykrzyczałem” z tej sytuacji, powiedziała Marguiles w wywiadzie dla Jenny Hutt na temat jej programu SiriusXM.

Podobne zarzuty stwierdziła aktorka Rae Dawn Chong i korespondentka Inside Edition Lisa Guerrero. Seagal został również oskarżony o nękanie w poprzednich latach przez innych aktorów, w tym Jenny McCarthy, która powiedziała, że ​​została poproszona o usunięcie podczas castingu “Under Siege 2”.

Przedstawiciel Seagal nie odpowiedział natychmiast na prośbę o komentarz od DZISIAJ.