Ellen DeGeneres kończy sesję w izbie przyjęć po tym, jak zraniła palcem

Kiedy Ellen DeGeneres opowiedziała o tym, jak spędziła część swojego weekendu w izbie przyjęć z powodu zranionego palca, zakończyła opowieść lekcją: nieważne, jak źle ci się wydaje, że zawsze ma gorzej.

DeGeneres rozpoczęła swój występ, odsłaniając szyję na lewej ręce i ogłoszenie.

Ellen injures her finger
Ellen DeGeneres opowiedziała, jak zraniła palec w weekend. ellentube

“Złamałem palec. Wiem, o czym myślisz, jak możesz zorganizować przedstawienie bez czubka palca serdecznego? Nie pozwolę, żeby to mnie pokonało “, powiedziała w swoim programie we wtorek. Potem wyjaśniła, co się stało.

“Wiesz jak w gimnastyce, kiedy robisz jednoosobowe koło i musisz rozłożyć ciężar równomiernie między wszystkimi palcami? Cóż, miałem dwie lampki wina i wpadłem do drzwi “- powiedziała.

Wypadek zdarzył się po powrocie DeGeneres z kolacji z żoną Portia de Rossi. Wyjaśniła, że ​​potknęła się o najwyższy stopień prowadzący do jej frontowych drzwi i wpadła na nią.

Powiedziała, że ​​wiedziała, że ​​coś jest nie tak, jak czuła jej palec – ale przede wszystkim ze względu na sposób, w jaki wyglądała.

“Moją pierwszą myślą było, nieważne, Obamacare to pokryje” – żartowała.

De Rossi zabrał ją na pogotowie, gdzie DeGeneres dowiedział się, że jej palec nie jest złamany, ale zwichnięty.

“Tak to nazywają, co jest nieprawidłowym terminem, ponieważ wiedziałem, gdzie się znajduje. Było po prostu źle zlokalizowane – powiedziała.

Następnie lekarz zastosował bardzo techniczną procedurę w celu rozwiązania problemu.

– Wsuwają je z powrotem na miejsce – powiedziała. “Widać, dlaczego muszą iść do ośmioletniej szkoły medycznej.”

POWIĄZANE: Ellen DeGeneres przyznaje stypendia dla całej klasy wyższej Brooklynu

DeGeneres ujawniła, jak bardzo boli ten wypadek (powiedziała, że ​​wymyśliła trzy nowe przekleństwa podczas leczenia), ale zauważyła, że ​​ma tak odważną twarz, że Shutterfly przedstawiła jej czek na 10 000 $, ponieważ “kochają pomagać ludziom w potrzebie”.

Później w serialu DeGeneres ujawniła więcej szczegółów na temat wizyty w szpitalu. Wyjaśniła, że ​​czekając na wyjście, poznała parę, która zapytała, czy mogą z nią zrobić selfie. Chłopak zapytał także DeGeneres, czy wszystko z nią w porządku.

“Powiedziałem:” Właśnie zwichnąłem palec. Co ci się stało? “I on mówi:” Zostałem potrącony przez autobus “- powiedziała.

POWIĄZANE: Ellen DeGeneres dziękuje Obamie za “zmianę mojego życia” w emocjonalnym tlumie

“Powiedziałem:” Wszystko w porządku? ” Powiedział: “Tak, tak myślę. Nie wiem. Mogę mieć wstrząs mózgu “- powiedziała.

Innymi słowy, DeGeneres dodał: “Wygrał. Wygrał tę historię. “