Ed Sheeran wyjaśnia pierścień, który wywołał weselne plotki

Kiedy Ed Sheeran został zauważony ze srebrną opaską na lewej ręce, niektórzy fani spekulowali, że to obrączka ślubna.

Ale podczas wywiadu na czerwonym dywanie podczas 2018 Brit Awards w środę, 27-letni piosenkarz zestrzelił plotki, że on i narzeczona Cherry Seaborn byli już potajemnie w związku małżeńskim.

View this post on Instagram

Cheers Tom for the specs x

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos) on

“Nie”, powiedział z uśmiechem “Lorraine” ITV. “Nie jestem żonaty.”

Sheeran dodał, że pierścionek jest w rzeczywistości pierścionkiem zaręczynowym i symbolem, który symbolizuje jego miłość do Seaborn, 25. “Nigdy nie widziałem, dlaczego mężczyźni nie nosili pierścionków zaręczynowych” – powiedział. “Tak samo jest z takim samym zaangażowaniem. Cherry zrobiła to dla mnie ze srebrnej gliny. Naprawdę to lubie. Nikomu też o tym nie powiedziałem. “

Brytyjski pieśniarz wywołał po raz pierwszy pogłoski o potajemnym wiązaniu węzła z Seabornem w weekend, kiedy został zauważony błyszczącą opaską na palcu podczas koncertu. W środową noc znów błysnął bledem na czerwonym dywanie.

Sheeran poinformował o zaręczynach pary na swoich kontach w mediach społecznościowych pod koniec zeszłego miesiąca, ujawniając, że zadał to pytanie pod koniec grudnia.

“Zostałem narzeczonym tuż przed nowym rokiem”, opisał uroczą migawkę Polaroida. “Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zakochani, a nasze koty również są podekscytowane.”

Piosenkarz “Kształtowania Ciebie” znał Seaborna od jakiegoś czasu; byli uczniami razem w Thomas Mills High School w Framingham w Anglii, dorastali, ale odnowili swoją przyjaźń – i ewentualny romans – w 2015 roku.

Ed Sheeran zaręcza się z dziewczyną Cherry Seaborn

Jan.22.201800:38