Dzień taty-córki! Neil Patrick Harris i siedmioletnia Harper uderzyły w miasto

Neil Patrick Harris spędził w sobotę niesamowitą “papę / randkę dla córki” ze swoją małą dziewczynką, Harper, i zamieścił urocze zdjęcia z nich ciesząc się razem na Instagramie.

“Fantastyczna papa / córeczka umawiała się wczoraj”, aktor napisał obok uroczych zdjęć jego i jego siedmioletniego wspólnika zbrodni. “Pójdziemy dla jej brata, zrobiliśmy sobie paznokcie i zmiażdżyliśmy crudo (…), napisał.

Harris napisał także, że był “wdzięczny”, dodając, że jest to “najlepszy wiek!” Dla nas obu!

Z tego spojrzenia nie mogliśmy się zgodzić.

45-letni aktor, który obecnie występuje w serialu telewizyjnym “Seria niefortunnych wydarzeń”, ma bliźniaków Harper Grace i Gideon Scott z mężem, Davidem Burtką, 43.

To super-słodkie, że Neil jest grą, do której można dołączyć w czasie mani / pedi. Oczywiście Harper przyjęła wyrafinowane kulinarne upodobania swoich ojców, ponieważ jest otwarta na próbowanie surowych owoców morza w Eataly, słynnym włoskim emporium na Manhattanie. Fakt, że Burtka jest profesjonalnym szefem kuchni, prawdopodobnie odpowiada za jej dorosłe podniebienie!

To nie pierwszy raz, kiedy NPH, jak go czule znamy, zabrał na Instagram, aby podzielić się zabawnymi rodzinnymi przygodami. Kiedy adoptowali psa ratowniczego, Gidget, podzielił się kolażem rodziny, witając ich zwierzaka. Rzucił okiem na ich regularne, ale bajeczne życie, dokumentując bliźnięta robiące wielkanocne smakołyki. A ostatnio, kiedy Harper stracił kolejny ząb, wysłał zdjęcie z jej słodkiego listu do wróżki.

Neil Patrick Harris opowiada o rodzicielstwie, Instagramie i magii

Feb.01.201802:45

I choć nie jest to niespodzianką, Neil lubi spędzać czas ze swoimi dziećmi, zwłaszcza teraz, gdy są w niesamowitym wieku siedmiu lat, ma również całkowicie rację, że wiek 45 lat dobrze mu pasuje. Gwiazda “Jak poznałem waszą matkę” niedawno wyszła z pierwszą w swojej nowej serii rozdziałów “The Magic Misfits.”

Ale oprócz sukcesu zawodowego, po prostu uwielbiamy oglądać, gdy dokumentuje swój wyjątkowy czas w rodzinie z idealną fotografią.

Zobacz najładniejsze rodzinne chwile Neila Patricka Harrisa

14 czerwca 2017 r00:50