Dwayne Johnson ujawnia, że ​​uratował życie swojej matki, gdy miał 15 lat

Wrestler, aktor, członek rodziny, miły facet i potencjalny kandydat na prezydenta – Dwayne “The Rock” Johnson jest wszechstronnie utalentowaną gwiazdą, która przyjęła wiele ról.

Ale dopiero kiedy podzielił się z nami poruszającą osobistą wiadomością na Instagramie w czwartek, dowiedzieliśmy się, że przeszedł on również ciężkie, osobiste zmagania.

Johnson opublikował zdjęcie ze zbioru jego dramatu HBO “Ballers”, w którym jego postać opłakuje swojego brata, który zginął samobójstwem.

“Ale zastanawiałem się, ilu z nas zostało dotkniętych samobójstwem naszych przyjaciół, rodziny” – kontynuował. “Walka i ból są prawdziwe, wszyscy byliśmy tam na jakimś poziomie.”

Właśnie wtedy wyjaśnił, jak tam był.

“Moja mama próbowała sprawdzić, kiedy miałem 15 lat”, wspomina Johnson. “Wysiadła z samochodu na autostradzie międzystanowej 65 w Nashville i wkroczyła na nadjeżdżające samochody.” Wielkie zestawy i samochody skręcają, nie chcąc jej uderzyć.

Dwayne Johnson Honored With Star On The Hollywood Walk Of Fame
Dwayne Johnson i jego mama Ata Johnson uczestniczą w ceremonii uhonorowania go gwiazdą w Hollywood Walk of Fame, która odbyła się 13 grudnia 2017 roku w Hollywood w Kalifornii.Michael Tran / FilmMagic

Ale to nie tylko szczęście uratowało Ata Johnson tego dnia. To był jej syn.

“Złapałem ją i odrzuciłem na żwirowe ramię drogi” – napisał.

Chociaż nigdy nie zapomni tej chwili, jego matka już to zrobiła.

“Szalenie w tej próbie samobójczej do dnia dzisiejszego nie ma w tym żadnej pamięci” – kontynuował. “Prawdopodobnie najlepiej, że nie”.

Dwayne Johnson i jego dziewczyna witają drugą córkę

12 grudnia 2017 r00:34

Ale jego wyraźne wspomnienie tego dnia – w połączeniu z surową sceną, którą właśnie nakręcił w programie – opuściło The Rock, pragnąc podzielić się ważnym przypomnieniem dla swoich fanów.

“Zawsze musimy robić co w naszej mocy, żeby naprawdę uważać, kiedy ludzie cierpią” – powiedział. “Pomagaj im, każ im mówić o walce i przypomnij im, że nie są sami.”

W końcu “Mieliśmy szczęście tego dnia, kiedy miałem 15 lat, i nie zawsze tak jest”.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, potrzebuje pomocy, zadzwoń na infolinię National Suicide Prevention pod numer 1-800-273-8255 w dowolnym momencie.