Drugie miejsce w rankingu MasterChef Joshua Marks popełnia samobójstwo w wieku 26 lat

OBRAZ: Joshua Marks
Joshua Marks, były zawodnik “MasterChef”, popełnił samobójstwo w piątek.Dzisiaj

Joshua Marks, siedmiometrowy zdobywca drugiego miejsca w programie kulinarnym Fox “MasterChef”, popełnił samobójstwo w piątek w Chicago, biuro Cook County Medical Examiner zostało potwierdzone do DZISIAJ.

Przyczyną śmierci była rana postrzałowa w głowę.

Marks ostatnio walczy z problemami zdrowia psychicznego, a późnym latem został zabrany do ośrodka medycznego w Chicago po aresztowaniu i obciążony zaostrzoną baterią przeciwko policjantowi. Jego prawnik powiedział CNN, że podczas tej kłótni Marks “doznał poważnych obrażeń twarzy od samookaleczonego wystrzału”.

Zgodnie z lipcowym raportem Chicago Tribune, zaniepokojony szef kuchni czuł, że był “opętany przez sędziego” MasterChefa “, Gordona Ramsaya, który uczynił go Bogiem.

Marks, który cierpiał na zaburzenia afektywne dwubiegunowe, pracował z Make A Sound Project, grupą non-profit, która stara się wykorzystywać muzykę do podnoszenia świadomości problemów związanych z samobójstwem. 

W sobotę Gordon Ramsay napisał na Twitterze kondolencje. “Właśnie usłyszałem druzgocącą wiadomość o Joshie Marksie” – napisał Ramsay. “Moje myśli są z rodziną i przyjaciółmi w tym tragicznym czasie.”

Oficjalna strona “MasterChef” oraz strona na Facebooku przypomniały także o zawodnikach, którzy nazwali “delikatny gigant”, publikując: “Wszyscy w MasterChef, Shine America, One Potato, Two Potato i FOX są niewiarygodnie zasmuceni wiadomością o Joshuku Marksie” Jest wspaniałym człowiekiem i niesamowitym talentem, nasze serca i modlitwy wychodzą do rodziny i przyjaciół.

Marks zajął drugie miejsce w trzecim sezonie “MasterChef” w 2012 roku, przegrywając z Christiną Ha, pierwszą niewidomą zawodniczką.