Drew Carey opowiada o swoich ciemnych dniach

Kiedy przygotowuje się do swojego wielkiego debiutu jako nowego gospodarza “The Price Is Right”, Drew Carey zaprosił “Access Hollywood” Nancy O’Dell do planu na wycieczkę po swoich nowych wykopaliskach.

Ale pomiędzy śmiechami O’Dell odkryła także, że życie Careya ma dramatyczną ciemną stronę.

– Wygląda na to, że masz złote życie – powiedziała O’Dell do Careya.

“To całkiem fajne,” uśmiechnął się. “Mam naprawdę dobre życie.”

Podczas gdy Carey jedzie na wysokim poziomie dzięki swojemu nowemu koncertowi “Price”, a także jego przebojowemu show “Power of 10”, O’Dell odkryła, że ​​życie nie zawsze było łatwe dla pozornie szczęśliwego Careya.

“Byłem przygnębiony przez długi czas,” ujawniła Carey.

W rzeczywistości, zarówno w wieku 18 lat, jak i we wczesnych latach dwudziestych, Carey próbował odebrać sobie życie, połykając tabletki.

“Jesteś znany ze swojej uroczej osobowości i swojej wesołości … wygląda na to, że wielu śmiesznych ludzi ma stronę, którą musieli przejść, aby tam dotrzeć” – zauważyła O’Dell..

“Jest powód, dla którego chcemy cały czas skupiać uwagę. Mieszkając w Hollywood, możesz zostać odłączony od wszystkich. Możesz czuć, że jesteś jedyny – wyjaśnił Drew. “Więc czujesz to, trzymasz to i nie pozwalasz temu odejść i nie próbujesz znaleźć pomocy, ponieważ myślisz:” Och, człowieku, jeśli powiem komuś, będę wyglądał jakbym był słaby . Nie dostanę umowy filmowej. Nie zostanę zaproszony do … “cokolwiek przechodzi przez twoją głowę.”

I tak oczywiste, jak to jest kłopotliwe, Carey wyraźnie nie jest jedyną gwiazdą walczącą z własnymi demonami głęboko. Ale co sądzi o niektórych swoich znajomych gwiazdach, którzy również znaleźli się na ciemnej ścieżce?

– Owen Wilson – kiedy to mówisz, jak zareagowałeś? – zapytała O’Dell.

“To zabrzmi ostro, ale nie czytałem gazety” O, biedny człowieku. “Myślałem, mam nadzieję, że uczy się tego, czego powinien się uczyć od tego całego doświadczenia i nie marnując okazji do nauki” szczery Carey powiedział.

Ale dla Careya jego priorytetem jest upewnienie się, że nadal korzysta z wszelkich możliwości rozwoju.

“Nauczyłem się wierzyć w siebie. Nauczyłem się, jak wyznaczać cele, wiesz, samopomocy książki człowiek. Po prostu czytam każdą, którą mogę zdobyć i nadal ją mam. Cały czas czytam te rzeczy – zakończyła Carey. “Zawsze wychodzę większy, lepszy, silniejszy i szczęśliwszy”.