Drew Barrymore odrzuca aplikacje do randek, randki w ciemno: “To po prostu nie działa”

Można by pomyśleć, że Drew Barrymore bez problemu odnajdzie miłość.

Gwiazda “Santa Clarita Diet”, lat 43, to haczyk – ale nie spodziewaj się, że znajdziesz ją za pomocą aplikacji randkowej: przestała przesuwać w lewo i prawo.

Drew Barrymore
Drew Barrymore na festiwalu Beautycon w Los Angeles 14 lipca.David Livingston / Getty Images

“Rozstałem się (aplikacje randkowe)”, powiedziała ostatnio firmie Entertainment Tonight. “Fajnie było jednak spróbować”.

Barrymore ujawniła, że ​​zawsze chciała spróbować randki w ciemno. Ale to trochę trudne dla kobiety, która dorastała w oczach opinii publicznej – Barrymore miała 7 lat, gdy uchwyciła nasze serca w “E.T.” z 1982 roku.

“Pracuję tam publicznie odkąd byłem młody, więc wymykał mi się mit o randce w ciemno i zawsze chciałem to zrobić, więc to było dla mnie jak randka” – wyjaśnił Barrymore. “Ale to nie jest ślepy na mojej stronie, więc to po prostu, nie wiem, nie działa.”

Drew Barrymore and Will Kopelman
Drew Barrymore i Will Kopelman w 2015 r. W Nowym Jorku, w szczęśliwszych czasach.SBN / Star Max / GC Images

Barrymore oddzieliła się od swojego trzeciego męża, Willa Kopelmana, w 2016 roku. Mają dwie córki razem, Olive, 5; i Frankie, 4.

Mimo to, wyraża nadzieję, że jej kumple wskoczą z pomysłami na przyszły romans.

“Żaden z moich przyjaciół nigdy mnie nie wystawił!” powiedziała. “Myślę, że mam tak starych znajomych od tak dawna, wszyscy byli w takim rytmie, że nawet tak nie myślimy.”

Drew Barrymore: Byłem w “ciemnym i strasznym miejscu” przed “dietą Santa Clarita”

Mar.23.201800:57

Śledź Randee Dawn na Twitterze.