Dlaczego obsada “Epoka lodowcowa” zgadza się na czwarty film? Zysk, działka i piżama

Z trzema ogromnymi hitami w filmie “Epoka lodowcowa” już za nimi, dlaczego obsada ryzykuje doskonałą płytę do czwartego filmu, “Ice Age: Continental Drift”? Odpowiedź na to zależy od tego, kogo zapytasz.

Gwiazdy Ray Romano, Queen Latifah i John Leguizamo zatrzymali się w Studio 1A w poniedziałek rano i każdy z nich dał własny powód, by wrócić do lodu.

“To miliardy dolarów, które wciąż rośnie”, żartował Latifah, który wygłosił mowę matki Ellie.

Ale dla Leguizamo, człowieka stojącego za niezbyt powolnym gnuśnym Sidem, fabuła przyniosła zyski.

“To był naprawdę napięty scenariusz” powiedział Savannah Guthrie DZISIAJ. “Piraci – zostaliśmy porwani! Jest dużo przygód. J.Lo dołącza do nas. To znaczy, musisz się na to zapisać.

Romano był zbyt szczęśliwy, by ponownie powrócić do roli mamuta Manny’ego, o ile oznaczało to, że nie musiał pokazywać własnej twarzy na ekranie.

“Cóż, gdy dorośniesz …” odszedł, rozważając korzyści ukrywania się za animowaną postacią. “Możesz to zrobić w piżamie. Fajnie jest – nie tylko wejść w rolę aktora, ale gdzie indziej wpaść w te sytuacje? Nie w akcji na żywo. “

Ale tylko dlatego, że letni film nie jest live-action, nie oznacza, że ​​nie jest to trochę rzeczywiste. W rzeczywistości, według Romano, życie Manny’ego odzwierciedla jego własne.

“Manny mieszka tam, gdzie mieszkam” – wyjaśnił. “W tym filmie ma córkę, która staje się jej własną osobą i chce się rozgałęziać. Jest to bardzo organiczne dla tego, przez co przechodzę. Moja córka właśnie ukończyła studia i tak, to wszystko jest prawdziwe. “

Prawdziwym romansem i towarzystwem tym razem będzie kilka nowych lodołamaczy. Oprócz Jennifer Lopez, Petera Dinklage’a, Nicki Minaj i Wandy Sykes dołączają do głównej obsady “Continental Drift”.

“Ice Age: Continental Drift” otwiera się w piątek w kinach w całym kraju.

Czy jesteś podekscytowany najnowszą przygodą od Manny’ego i gangu? Czy myślisz, że franczyza powinna być kontynuowana poza czwartym filmem? Podziel się swoimi przemyśleniami na naszej stronie na Facebooku.

 

Powiązana zawartość:

  • Najlepsze zakłady: Ochłodzić się w kinach “Ice Age: Continental Drift”

Więcej w rozrywce:

  • Zdobywca Oscara filmowiec Ernest Borgnine umiera
  • 6 niezapomnianych występów Ernesta Borgnine
  • Pasierb Ushera w stanie krytycznym po wypadku skuterem wodnym