“Dexter” szok: Deb wyznaje, że zabił LaGuerta

Ci Morganie nie podzielają instynktu zabójcy Dextera, prawda? Wina Harry’ego dotycząca pielęgnowania powołania jego syna doprowadziła go do samobójstwa, aw tym tygodniu na “Dexter” Deb błąka się po Miami jak Lady Makbet, torturując siebie (i jeden niewinny miernik parkowania), ponieważ zastrzelił LaGuerta w zeszłym roku. Niestety, jej samobójcza misja doprowadziła ją na posterunek policji, by rozlać jej wnętrzności.

Więc w jaki sposób Dexter uratował swoją siostrę – i siebie – przed dzieleniem tego samego losu, co Hannah McKay? (Spójrzmy prawdzie w oczy: nigdy nie mogliby przeskoczyć pomarańczowego kombinezonu, takiego jak femme fatale.)

Out, przeklęte miejsce! Wiesz, ilu ludzi Dexter zabił, by uratować swoją siostrę? W końcu zrobiła mu porządek, strzelając do swojego szefa, ale teraz Deb nie może pozwolić, żeby spała LaGuertas. Więc z poczuciem winy zjadającym ją jak pani Pac-Man (ściganą z Wielkim Głodem o płynnej odwadze), natknęła się na Metro w Miami, aby wyznać wszystko.

Obraz: Quinn, Deb
Deb jest gorącym bałaganem, kiedy pojawia się w Miami Metro, aby dokonać jej spowiedzi, więc to Det. Quinn na ratunek!Dzisiaj

Quinn za wygraną: Po pierwsze, rycerz Deb w zszaroczonej zbroi dostał ex z DUI (tym razem jej jedyną ofiarą był parkometr), a następnie uratował ją przed aresztowaniem za morderstwo po jej wielkim przyjęciu. Podczas gdy szlochała i sprzeciwiła się spowiedzi, poprowadził ją do pokoju przesłuchań i wezwał jej brata na pomoc. Quinn może być brudnym policjantem, ale pomysł, że Deb zabiłby jednego z nich, był dla niego nie do pomyślenia. Naturalnie przypisywał jej załamanie się do winy ocalałego – szczególnie z poparciem Dexa i doktora Vogela. Jakoś nie sądzimy, że Deb będzie zbyt otwarta na bezpłatną sesję psychoterapeutyczną z dobrym lekarzem – zwłaszcza gdy budzi się ze swojego koktajlu uspokajającego whisky – dzięki uprzejmości Dextera – by znaleźć kajdanki na swojej kanapie.

Świetny młody kanibal: Po tym, jak Vogel otrzymał “swoje i jej” pudła podarunkowe pociętego na plasterki mózgu Sussmana, Dexter wyłączył swojego poszkodowanego byłego pacjenta i promotora fitness, Rona Galuzzo. Oglądaliśmy zbyt wiele odcinków “Hannibala”, aby naprawdę zabrakło ich w zabójczej kuchni Galuzzo – nawet marynowanej szarej materii. (Naprawdę, sos czosnkowy ?! I gulasz z palca? Wyrafinowane podniebienie doktora Lectera byłoby przerażone, może i zapiekanka z zielonej fasoli.) W każdym razie, całkowicie nietknięty mózg jest jedynym dowodem, który Dexter musi (1) wiedzieć, że prawdziwy zabójca Brain Surgeon wciąż jest na wolności i (2) przygotowuje posiłek (by tak rzec) z samego Galuzzo.

Obraz: Vogel, Dexter
Dr Vogel ma rację: Dexter naprawdę jest doskonały – w zabijaniu!Dzisiaj

Z jeszcze jednym seryjnym zabójcą z Miami na swojej płycie, Dexter przyznał jedną prawdę w teorii Vogla: “Jestem doskonały, ale tylko w jednym.”

Czy Dex może powstrzymać Deb przed kołysaniem łódką, czy też zatopi jego kawałek życia??Kliknij w “Opowiedz o tym” poniżej i powiedz nam, co myślisz!