Derek Jeter potwierdza zaangażowanie w “moją narzeczoną” Hannah Davis

W artykule przypisanym Derekowi Jeterowi pięciokrotny mistrz World Series, który spotykał supermodelkę Hannah Davis przez trzy lata, po raz pierwszy publicznie nawiązał do swojej “narzeczonej”..

Obraz: Derek Jeter, Hannah Davis
IMAGE DYSTRYBUUJE SIĘ DO ACES BASEBALL INC. – Derek Jeter i Hannah Davis biorą udział w kameralnym spotkaniu zorganizowanym przez agencję sportową, ACES Inc, honorującą karierę Yankee’a Great Jorge Posada w Tao Downtown Lounge, w piątek, 21 sierpnia 2015 r. W Nowym Jorku. (Zdjęcie: Bennett Raglin / Invision dla obrazów ACES Baseball Inc./AP)Bennett Raglin / AP

Przypuszczenia, że ​​podniósł to pytanie pod koniec zeszłego miesiąca, urósł w poniedziałek, kiedy jego długoletnia dziewczyna została zauważona z krwawieniem na lewym palcu serdecznym. Legendarny nowojorczyk Yankees potwierdził we wtorek w artykule “Trybuny graczy” swoje pierwsze doświadczenia jako właściciela psa po raz pierwszy w Kane, “świąteczny prezent w zeszłym roku od mojej narzeczonej, której rodzina dorastała w mastifach”.

Konto na Instagramie Trybuny Graczy, dla którego Jeter jest wydawcą założycielskim, zawierało również wzmiankę o narzeczonej w kontekście jej uroczego prezentu na wakacje. Od tego czasu wiele się zmieniło: w dzisiejszych czasach Kane waży “ponad 100 funtów”, zgodnie z artykułem, i, oczywiście, Jeter jest zaangażowany.

W niedzielę Davis napisała na Twitterze zdjęcie siebie i Jeter, ale zabawne selfie z motywem Halloween, które pokazywało oboje w stroju, nie wyświetlało palca.

Krótko po przejściu na emeryturę z baseballu we wrześniu 2014 r. Jeter odrzucił przekonanie, że jest on najlepiej wykwalifikowanym kawalerem. “Nie, nie, nie”, powiedział Mattowi Lauerowi DZISIAJ, który w tym czasie rozważał Jeter pod tym tytułem. “Staram się trzymać z dala od tego.”

POWIĄZANE: Derek Jeter odrzuca tytuł “najbardziej kwalifikującego się kawalera”: “Staram się trzymać z dala od tego”

Podczas przesłuchania Lauera Jeter dodał, że stara się zachować odrębne życie zawodowe i osobiste. “Myślę, że kiedy otworzysz te drzwi,” nie możesz tego zamknąć. “

Śledź TODAY.com pisarza Chrisa Serico na Twitterze.

Hoda: Derek Jeter jest jeszcze cieplejszy osobiście

15 października 2015 r01:30