David Spade oddaje hołd Chrisowi Farleyowi w 20. rocznicę jego śmierci

David Spade i dobry przyjaciel Chris Farley na zawsze zostaną połączeni po połączeniu w komediowy klasyk “Tommy Boy” wraz z ich wspólną pracą nad “Saturday Night Live”.

Spade złożył uroczysty hołd Farleyowi w 20. rocznicę jego śmierci w poniedziałek, gdy świat komedii pamiętał o świetnym talencie, który zmarł w wieku 33 lat przedawkowania narkotyków.

View this post on Instagram

20 years ago today.

A post shared by David Spade (@davidspade) on

“20 lat temu”, napisał Spade.

Spade postarał się utrzymać przy życiu spuściznę Farleya teraz, gdy minęły dwie dekady, odkąd był jednym z najbardziej ukochanych komików swojego pokolenia.

Chris Farley and David Spade in 'Tommy Boy'
Spade i Farley zawsze będą pamiętać za swoją magię komediową, jak Richard i Tommy z przeboju z 1995 roku “Tommy Boy”. Uprzejmość Kolekcja Everett

Wystawił strzał w obie strony na cześć tego, co w zeszłym roku obchodziły 53 urodziny Farleya.

“Wciąż ma wpływ na mnie i wielu ludzi na całym świecie” – pisał – “To zabawne, że wpadam na ludzi. Ow to nie wiem kim on jest. Rzeczywistość życia w toku, ale wciąż mnie trochę szokuje. Jeśli nie będziesz o nim słyszał, może go podejrzesz.

David Spade: Chris Farley i ja byliśmy jak stare małżeństwo

27.2.201503:18

Spade był jednym z kilku komików i aktorów, którzy złożyli hołd Farley w poniedziałek, w tym młodszy brat Farley, Kevin.

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.