Dan Aykroyd to prawdziwy Grinch

Dan Aykroyd był trochę Grinch podczas swojej podróży po

Gwiazda zaskoczyła niektórych, gdy wdał się w tyradę przeciwko amerykańskiemu konsumpcjonizmowi – a potem jeszcze bardziej wpadła w zakłopotanie, gdy wygłosił napaść na UFO.

“Pozdrowienia i śmierć naszym wrogom” – zaczął Aykroyd. Kiedy jeden z reporterów zapytał, do jakiego wroga odnosi się gwiazda, Aykroyd odpowiedział: “Cóż, wspólnym wrogiem w Ameryce Północnej jest zachodni konsument. Konsument napędza ropę do 50 dolarów za baryłkę, więc musimy prowadzić te wojny. ”

Jeśli chodzi o reelekcję George’a Busha, Aykroyd powiedział: “Musimy wspierać Busha jako głównego wodza, a my musimy wspierać tych młodych mężczyzn i kobiety, którzy chronią nasz duży, gruby, nadęty styl życia. “Transkrypcja wywiadu została przeprowadzona na DarkHorizons.com.

Następnie gwiazda “Ghostbusters” zajęła się tematem pozaziemców, mówiąc: “Jestem konsultantem Hollywood dla mufon.com, czyli wzajemnej sieci UFO, a ja w ciągu ostatnich dwóch tygodni wysłano mi tylko zdumiewające wideo z domu te obiekty, które po prostu mrugają i wychodzą albo nasza atmosfera, przychodzą i odchodzą jak taksówki. . . . Słyszeliście o tych obserwacjach na [Kanadyjskim Terytorium Jukonu] tymi statkami o długości 200 stóp. 200-300 osób widziało ich, jak je widzieli. Do Yukonu są ogromne, masywne statki kosmiczne.

Brytyjska diva

LONDYN – 9 LISTOPADA: (UK TABLOID NEWSPAPERS OUT) Muzyk Robbie Williams przybywa na Wielkiej Brytanii Gala Premiera “Bridget Jones: The Edge Of Reason” na Placu Odeon Leicester w dniu 9 listopada 2004 r. W Londynie. (Zdjęcie: Dave Hogan / Getty Images) *** Podpis lokalny *** Robbie WilliamsDave Hogan / Getty Images Europe

Robbie Williams był “kompletną divą” podczas niedawnej wizyty w Brazylii, mówi nasze źródło.

Ludzie popowej grupy robili zaskakujące żądania, w tym, zgodnie z brzęczeniem, Williams chciał skorzystać z opcji synchronizacji warg na występ telewizyjny i rzekomo zażądał, aby żadne zdjęcia nie były robione, gdy był na scenie.

Odmówiono prośby o synchronizację ust, ale zakaz zdjęć został wprowadzony zgodnie ze źródłem. “Fani byli całkowicie zdewastowani, gdy dowiedzieli się, że Williams nie usłyszy o zdjęciach, w których został zabrany podczas koncertu”, mówi źródło. “Pokaz [był] otwarty dla publiczności, by zadawać pytania, a pierwszym było to, że nie pozwolił fanom sfotografować go. Williams wyglądał na zawstydzonego i zaprzeczył, że zabronił niczego nie fotografować. Wyniki? Nikt nie wie, że nie oślepł w sekundę, kiedy to powiedział, ponieważ tyle razy wybuchło.

Notatki z całego świata

Witamy Home Party For Paris Hilton And Nicole Richie
NEW YORK – 21 LISTOPADA: (NY DAILY NEWS I NEWSDAY OUT) Osobowość telewizyjna Paris Hilton uczęszcza na przyjęcie powitalne do domu z miesięcznej wycieczki na drodze Simple Life 3: Stażyści 21 listopada 2004 r. W Nowym Jorku. (Zdjęcie: Peter Kramer / Getty Images) *** Podpis lokalny *** Paris HiltonPeter Kramer / Getty Images Ameryka Północna

Paris Hilton a ekipa filmowa i świta zarekwirowały SomaFit, elegancką salę gimnastyczną w Waszyngtonie, w dzielnicy Georgetown w zeszłym tygodniu. “Wszyscy, którzy już tam byli, mogli pozostać, ale ludzie, którzy próbowali dostać się do środka, byli trzymani z dala”, mówi jedno źródło. “Myślę, że to było dla reality show. Paryż został nakręcony i pracował nad pedicure. Najwyraźniej bardzo martwi się wyglądem jej stóp. To wielka para stóp. ”  . . .  Naomi Campbell rzucił jeszcze jeden hissyfit. Model, Bileter i kilku przyjaciół było w londyńskiej restauracji Cipriani, gdy kelner podał jej kartę; to było ponad 3 700 $. “Kiedy Naomi otrzymała rachunek, wyglądała na wściekłą”, donosi londyńskie lustro, które twierdzi, że ponieważ były właściciel Campbella, Flavio Briatore, jest współwłaścicielem restauracji, spodziewała się, że posiłek znajdzie się w domu. Po scenie Briatore zrezygnował z rachunku; Przedstawiciel Campbell zaprzecza, że ​​model był zdenerwowany i nalega, aby zawsze istniała umowa, że ​​nie zapłaci za swój obiad. . . . “Mam naprawdę duże piersi i one są większe” Jamie Lee Curtis powiedział, informuje London Express. “To dlatego, że moja babcia pochodzi z Budapesztu, gdzie ma uniboob, tylko jedną gigantyczną pierś z linią w środku”. Krzywe gwiazdy “Boże Narodzenie z Krankami” przedstawiały problemy podczas sceny z kostiumami kąpielowymi, twierdził Curtis. “Jak umieścić mnie w kostiumie kąpielowym i nie mieć go ocenianego na R, ponieważ jestem tak dobrze wyposażony?”

Od poniedziałku do czwartku w witrynie MSNBC.com