Dan Aykroyd jest urzędnikiem na ślubie córki Chevy Chase

Być może nie byli oni nigdy oficjalnym zespołem komediowym, ale weterani “Saturday Night Live” Dan Aykroyd i Chevy Chase na przestrzeni lat zetknęli się ze sobą w zabawnym biznesie, dzieląc się filmami ekranowymi w filmach takich jak “Szpiedzy jak my”.

Ostatnio zajmowali się zupełnie odmiennymi rolami w życiu innych – tak jak Aykroyd sprawował się na ślubie córki Chase’a, jak podaje post Aykroyd na swoim koncie na Facebooku Czwartek. 

“To był zaszczyt, przywilej i wielka odpowiedzialność, aby zostać urzędnikiem duchowym na weselu córki Chevy Chase” – napisał. “Narzeczeni to urocza i piękna młodzież, która pomoże wspólnie zdefiniować bardziej pozytywną i pełną miłości przyszłość dla siebie, rodziny, przyjaciół i świata”.

Kolumna Vulture z New York Magazine spekuluje, że córka jest najstarszą Chevy, Cydney Chase, i że siwowłosy mężczyzna z łysą plamą w pierwszym rzędzie (patrz zdjęcie) jest prawdopodobnie ojcem oblubienicy. Oczywiście, to Dan w środku młodej pary, dający mnóstwo śmiechu na całe przyjęcie ślubne.

Gratulacje dla wszystkich!

Również w TODAY Entertainment:

  • Russell Brand skazany na 20 godzin pracy w społeczności
  • Żona dyrektora zajmującego się Kristen Stewart mówiła o problemach małżeńskich
  • Wygrywa Emmy zwyciężczyni “Saturday Night Live” Tom Davis