Czy wyścig był problemem w castingu “Hitcha”?

Odlewanie miłości Will Smitha w “Hitchu” nie było prostą, czarną lub białą decyzją.

Eva Mendes otrzymała rolę przeciwną do Smitha, ponieważ filmowcy byli zaniepokojeni reakcją publiczną, jeśli część została podana białej lub afroamerykańskiej aktorce, według Smitha. Aktor mówi, że obawiano się, że czarna para zniechęci publiczność na całym świecie, podczas gdy biała / afrykańsko-amerykańska kombinacja obraziłaby widzów w USA..

“Jest taki rodzaj akceptowanego mitu, że jeśli masz dwóch czarnych aktorów, mężczyznę i kobietę, na czele romantycznej komedii, że ludzie na całym świecie nie chcą tego widzieć”, Smith powiedział brytyjskiej gazecie, Birmingham Post, promując film za granicą. “Wydajemy 50 dolarów za milion, dzięki czemu ten film i studio mogą wydawać się trudne pod względem inwestycji. Pojawia się więc pomysł czarnego aktora i białej aktorki – to zadziała na całym świecie, ale to problem w USA “.

Eva Mendes – która jest pochodzenia kubańskiego – była postrzegana jako rozwiązanie, ponieważ podobno połączenie czarnych / Latina nie jest uważane za tabu.

Sony nie zwróciło zaproszeń do komentowania.

Alexander II: Electric Boogaloo

Aktor Colin Farrell in scene from new film Alexander
Aktor Colin Farrell wcielił się w postać Aleksandra Wielkiego w scenie z nowego dramatycznego filmu akcji “Alexander” w reżyserii Olivera Stone’a na tym niedouczonym zdjęciu. Film otwiera się 24 listopada 2004. NO SALES REUTERS / Jaap Buitendijk / Warner Bros / HandoutWarner Bros. / X80001

Czy Aleksander Wielki znowu powstanie?

“Aleksander” Olivera Stone’a był krytycznym flopem, ale reżyser Dino De Laurentiis mówi, że jego długo zaplanowana produkcja wartego 150 milionów dolarów epickiego filmu o macedońskim zdobywcy wciąż trwa..

“Będzie to Aleksander, na który wszyscy czekali” – powiedział De Laurentiis włoskiemu Il Corriere della Sera. “Nie chcę uderzać w Olivera Stone’a, który zasługuje na szacunek. Ale jego obraz był z pewnością wadliwy i brakowało mu kręcenia scenariusza “.

Film De Laurentiisa był gwiazdą Leonarda DiCaprio jako Alexandra, w roli, którą Colin Farrell wyśmiał w filmie “Kamień”. Ale przedstawiciel DiCaprio mówi, że aktor nie jest podpisany gwiazdą w filmie. “Jedyną rzeczą w jego harmonogramie jest teraz” The Departed “Martina Scorsese z Mattem Damonem – powiedział jego rzecznik The Scoop.

Notatki z całego świata

brytyjski actress Liz Hurley arrives at the christening of David Beckham's sons in southern England
Brytyjska aktorka Liz Hurley przybywa na chrzciny z Brooklynu i Romeo Beckham, młodzi synowie kapitana Anglii Davida Beckhama i jego żonę Victoria, w ich domu w Sawbridgeworth niedaleko Harlow w Hertfordshire, w południowej Anglii, 23 grudnia 2004 roku. REUTERS / Matt DunhamMatt Dunham / X01449

Liz Hurley musi mieć wielu gości. Gwiazda “Serving Sara” złożyła wniosek o wariancję, aby dodać sypialnie do swojego ośmiopokojowego angielskiego osiedla. . . . Centrum Kabały ma zamiar wypolerować swój wizerunek. Zwolennicy gwiazd, ostatnio poddawani kontroli, rozszerzają wysiłki charytatywne w częściach świata dotkniętych tsunami. . . . Źródło, które osiągnęło Paris Hilton’s telefon komórkowy mówi, że mówi po prostu “It’s meeeeeee.”

Od poniedziałku do czwartku w witrynie MSNBC.com.