Czy “Rodzicielstwo” Joel i Julia będą dziś razem? Sam Jaeger waży

Dobra wiadomość dla fanów “rodzicielstwa” – nie jesteście jedynymi, którzy wierzyli, że miłość między Joel i Julią będzie trwać wiecznie.

Sam Jaeger, aktor, który grał w serialu “Nareszcie w domu” Joela Grahama w dramacie NBC z 2010-2015, mówi, że wierzy, że para, która pogodziła się po długiej i bolesnej rozłące z serialem, nadal będzie dziś razem.

Rodzicielstwo - Season 4
“Samorodztwo” ałun Sam Jaeger wierzy, że Joel i Julia nadal będą razem.NBC

“Myślę, że mogliby cieszyć się życiem z dziećmi i być może mając teraz piąte dziecko, myślę, że przeszli najgorsze.” W każdym razie lubię w to wierzyć “- powiedział 40-letni aktor Us Weekly.

Fani pamiętają, że w piątym sezonie Joel opuścił swoją byłą żonę prawnika, Julię Braverman-Graham (Erikę Christensen), i ich dwoje dzieci po tym, jak Julia przyznała się, że podzieliła się pocałunkiem z kolegą z wolontariatu.

Separacja pary trwała tak długo i stała się tak trudna, że ​​niektórzy fani martwili się, że rozwodują. Ale nie Jaeger, który wierzy, że rozłam ostatecznie wzmocnił Joela i Julię.

“Myślę, że w każdym związku – tak dramatycznym, jak to może brzmieć – wydaje mi się, że albo idziesz dalej w związek, albo wychodzisz z niego. I myślę, że potrzebowali tego rodzaju katharsis “, powiedział aktor, który obecnie występuje w roli detektywa Lesa Zoellera w” Law & Order True Crime: The Menendez Murders. “

Dopiero finał serialu “Rodzicielstwo” sprawił, że fani w końcu znów mogli zobaczyć Joela i Julię – tym razem z cztery dzieci.

“Jestem wdzięczny, że wzięli tak długo, jak chcieli, aby je z powrotem”, powiedział Jaeger. “Myślę, że doszło do szkód nie tylko w związku, ale także z fundamentem i zaufaniem, które czuliśmy przez lata z Joelem i Julią.”

Ale teraz? Powiedział Jaeger: “Uważam, że znajdują się w znacznie lepszym miejscu niż te kilka ostatnich sezonów”.