Czy jesteś perfekcjonistą? Rozwiąż ten quiz, aby się dowiedzieć

Wielu z nas wyznaczyło sobie wysokie standardy w dążeniu do sukcesu. Ale czasami nasza potrzeba doskonałości staje na drodze do osobistego szczęścia lub osiągnięcia tego, co należy zrobić. Czy to ty?  

Weź udział w quizie i zobacz poniżej, aby dowiedzieć się, jak oceniasz, jeśli chodzi o bycie perfekcjonistą. 


Dodaj sumę punktów i skorzystaj z poniższego systemu punktacji, aby pomóc Ci ustalić, gdzie jesteś na widmie perfekcjonisty.

10: Nie ma tu perfekcjonizmu. To powiedziawszy, czytaj dalej, abyś mógł lepiej zrozumieć i współdziałać z perfekcjonistami w twoim życiu.

11-20: Masz pewne cechy perfekcjonistyczne, które mogą przeszkadzać w twoim prawdziwym ja, ale one nie są przytłaczające. 

21-30: Uznałeś, że masz jakieś cechy perfekcjonistyczne, ale nie zdawałeś sobie sprawy z tego, jak bardzo wpływają na twoje życie, dopóki nie przeczytasz powyższych stwierdzeń. Niezależnie od tego, czy nazywacie to “perfekcjonizmem”, czy też czymś innym, te cechy zapobiegają temu, abyście prawdziwi lśniły. 

31-39: Tendencje perfekcjonistyczne powodują pewne prawdziwe problemy w twoim życiu. 

40: Strzeliłeś “idealnie” w quizie perfekcjonisty. (Może nie był to egzamin, na którym chciałeś zdobyć 100 procent!) Nie przestawaj. Zacznij stosować te techniki w określonych obszarach o dużym oddziaływaniu, takich jak praca lub osobiste relacje. 

Zasługujesz na szczęście i satysfakcję, a ty zasługujesz na to, aby być miłym dla siebie.