Czy jedzenie w “Hell’s Kitchen” jest darmowe?

P: Czy patrony restauracji w Hell’s Kitchen pokazują się, ponieważ chcą być w telewizji? Czy są oni obciążani kosztem posiłku, czy jest to bezpłatne, ponieważ jest w 99% pewne, że nie dostanie żadnego jedzenia?        -Renee

ZA: “Hell’s Kitchen”, która miała swój finał 1 sierpnia, jest jednym z letnich hitów reality show, a wszyscy chcą wiedzieć, co jest grane w restauracjach w restauracji. Czy to aktorzy? Czy muszą płacić za jedzenie? Czy były worki z barfami??

Restauracja “Hell’s Kitchen”, Pisarz telewizyjny B-Side, opowiedział nam tę historię. W rzeczywistości byli to prawdziwi ludzie, którzy zostali zwerbowani, by przetestować jedzenie i obsługę w “restauracji”. (Nawiasem mówiąc, budynek jest byłym studiem telewizyjnym przekształconym w restaurację i salę akademicką do produkcji).

Diners nie musieli jednak płacić za posiłki – co ma sens, ponieważ wiele razy nigdy nie widzą zamówionego jedzenia. W rzeczywistości, jako rekompensatę za swój czas, każda kolacja była wypłacana 50 USD. Jednak nie zapłacono im za działanie ani reakcję.

Diners musiało podpisać standardowe umowy o nieujawnianiu, więc nie mamy wielu szczegółów na temat tego, co spadło podczas tapingu.

Nasza restauracja zjadła jednak i doniósł, że jedzenie było “niezbyt dobre”. Diners również oddaliło swój samochód, więc zdjęcia z cut-outu na zewnątrz restauracji nie są tylko pokazem. Co do samego Gordona Ramsaya, nasza restauracja donosi, że nie krzyczał, tak wyraźnie, że to była dobra noc.    -OGŁOSZENIE.

P: Naprawdę podobał mi się “Paradise Hotel”, dlaczego nie robią następnego? Byłem tak uzależniony, że chciałbym zobaczyć, jak wróci!  -Brandi

ZA: “Big Brother 6” spełnia obecnie naszą potrzebę (śmiesznego, pijanego, głupiego, zabawnego) letniego reality show, ale więcej niż kilku obserwatorów “Big Brother” czeka właśnie na dzień, w którym FOX wskrzesi swój letni trash-fest.

To byłby “Paradise Hotel”, a dla fanów jest dobra wiadomość: Hotel, który był miejscem wystawy, ośrodek Villa Arabesque, wkrótce zostanie obsadzony przez obsadę nie jednej, ale dwóch międzynarodowych edycji serii. Holandia i Belgia zdobywają swój własny “Paradise Hotel” i kręcą się tego lata. Modyfikują serię, więc kosztuje mniej produkcji, ale miejmy nadzieję, że jest tak tandetna, jak to był jej pierwszy sezon.

Dobrą wiadomością jest to, że wytwórnia stojąca za serią ma nadzieję, że tańszy format zachęci FOX do wzięcia udziału w drugim sezonie, o czym niedawno pisał C21Media. Drugi sezon był podobno w przeszłości, ale mam nadzieję, że przybliży to rzeczywistość.

P: Gdzie jest dom “Big Brother 6”? Zastanawiam się od początku sezonu.   -Josh

ZA: Jest na antenie studia telewizyjnego CBS w Hollywood w Kalifornii. Dwupiętrowy dom został wybudowany na nowy sezon w miejscu starej pracowni “Tak, Drodzy”.

Według Variety, dom, który był używany w poprzednich sezonach został “zburzony, aby zrobić miejsce dla nowego budynku biurowego mieszczącego KCBS, KCAL i inne nieruchomości [CBS], być może z udziałem biur CBS lub Viacom exec”.    -G.F.C.

Gael Fashingbauer Cooper jest edytorem telewizyjnym MSNBC.com. Andy Dehnart jest pisarzem i nauczycielem, który publikuje rzeczywistość zamazana, codzienne podsumowanie wiadomości z reality TV.