Czy Idris Elba jest następnym James Bond? Aktor napędza szaleństwo spekulacyjne tweetem w stylu 007

Plotki, że Idris Elba może zostać następnym Jamesem Bondem, dostały właśnie dodatkowe paliwo.

Od samego Idrisa Elby!

Czy Idris Elba będzie następnym Jamesem Bondem?

13 sierpnia 2017 r00:39

Elba, najbardziej znana z ról w serialach takich jak “Luther” i “The Wire”, od dawna spekuluje na temat możliwego następcy Jamesa Bonda. To twardy facet z gładką powierzchnią, i bardzo popularny wśród pań. Poza tym on jest Brytyjczykiem!

Pogłoski rozeszły się ponownie w ubiegły czwartek, kiedy brytyjska The Daily Star doniósł, że producentka Bond Barbara Broccoli powiedziała reżyserowi Antoine Fuqua, że ​​są gotowi na bardziej zróżnicowanego Bonda, gdy 50-letni Daniel Craig ustąpi z roli.

Czy Idris Elba wystąpi w następnym filmie o Jamesie Bondzie??

11.08.201800:36

Fuqua powiedziała Starowi, że Broccoli powiedziała “czas już”, aby aktorka grająca w mniejszości etnicznej zagrała 007 i że jest pewna, że ​​”to się w końcu stanie”.

Zdobywca Oscara “Slumdog Millionaire” Danny Boyle wyreżyseruje Craiga w kolejnym filmie o Jamesie Bondzie, należnym w kinach w 2019 roku.

Ten film będzie piątym i (oczekiwanym) końcem Craiga w roli. Ale Fuqua, który ma na swoim koncie filmy takie jak “Dzień szkolenia”, jest dobrym kandydatem, by znaleźć się za kamerą w filmie Bond.

Idris Elba fuels speculation that he'll be the next James Bond
Czy Idris Elba (r.) Mógłby przejąć rolę Jamesa Bonda, gdy Daniel Craig odejdzie na bok? Nadzieje pozostają wysokie.Getty Images

“Idrys mógł to zrobić, gdyby był w formie”, powiedział Fuqua z 45-letniego aktora. “Potrzebujesz faceta z silną fizycznie obecnością, Idrys to ma.”

Naturalnie, tweeta Elby w niedzielę wzbudziła zainteresowanie fanów:

Ale podczas gdy Elba zauważyła, że ​​jest gotowy do tej roli, powiedział CNN w 2014 roku: “To byłby zaszczyt”, jego kolejny tweet ponownie zniweczył nasze nadzieje:

Chyba będziemy musieli trzymać nasze smokingi wciśnięte, a nasze martini dłużej się schłodzą.

Śledź Randee Dawn na Twitterze.