Czy dodatki do “Sopranos” znają zakończenie?

W osławionej już konkluzji “Rodziny Sopranów” kamera złowieszczo obróciła się w stronę kilku aktorów, którzy zaludnili jadalnię, w której rodzina zasiadła do ostatniego telewizyjnego posiłku..

Rzadko bezimienne dodatki były tak nieodłączne w tak historycznym momencie w telewizji. W zależności od perspektywy mogą być postrzegani jako czerwone śledzie, które mają odwrócić uwagę żądnych krwi fanów czekających na wybuchowy finał – lub jako potencjalni zabójcy Tony’ego, którzy uderzyli w momencie, gdy ekran nagle stał się czarny..

Paolo Colandrea, 47-letni właściciel pizzerii w Penndel, Penn., Zagrał tajemniczego mężczyznę ubranego w marynarkę członkowską tylko w barze. Pokazano mu, że idzie do łazienki – sposób, w jaki zabija się fanów “Ojca chrzestnego”.

Kiedy krewny Colandrei podniósł telefon do pizzy, wykrzyknął: “Próbujesz się z nim skontaktować? Wszyscy próbują się z nim skontaktować! “

Ale jeśli postać Colandrei była gotowa zabić Tony’ego Soprano, aktor, który go grał, nie mówi.

“Mam pomysł, ale tak naprawdę nie mogę mówić” – powiedział Colandrea w poniedziałek. “Mam podpisane dokumenty, że nie mogę nic na ten temat komentować.”

Colandrea, urodzony w Neapolu, przesłuchany w roli po tym, jak agent castingowy zatrzymał się na niego. Twierdzi on, że zna zdecydowanie intencję jego bohatera i co dzieje się po zakończeniu odcinka, ale nie chce go ujawnić. (Trochę ciekawostek: postać Colandrei nosi kurtkę Member’s Only, pierwszy odcinek ostatniego sezonu nosi tytuł “Member’s Only”).

Większość przeczytała zakończenie jako celowo niejednoznaczne, pozostawiając niezliczoną ilość rozsądnych wniosków, aby publiczność mogła je rozszyfrować. Jednak perspektywa Colandrei sprawi, że znajdzie się odpowiedź na zagadkę wartą ukrycia.

Colandrea wspomina o możliwości powstania filmu “Sopranos”, który został omówiony i ostatecznie odrzucony przez Chase’a i producentów serialu lata temu. Chase powiedział, że prawie na pewno nie zrobi filmu “Sopranos”. (Chase jest obecnie we Francji i nie można go komentować.)

Inni wyobrażają sobie, że blackout oznacza śmierć Tony’ego, która pojawia się błyskawicznie. Jak Tony powiedział Bobby’emu Bacali podczas łowienia wcześniej w sezonie: “Nigdy nie widzisz, jak to nadchodzi.” W tym scenariuszu Tony ginie, pozornie osiągając pewien poziom spokoju; wybrał optymistyczną podróż “Do not Stop Believin” na szafę grającą, a nie “My Way” Franka Sinatry.

Ostateczna scena została nakręcona w Holsten’s Old-Fashion Ice Cream Parlor w Bloomfield, N.J. Jimmy Spadola, lokalny z Bloomfield, także zagrał ekstra w finałowej scenie.

Oglądał odcinek z przyjaciółmi i rodziną na nowo zainstalowanym telewizorze z płaskim ekranem, który rzucił cień na czarny ekran, który zakończył finał..

“Wszyscy krzyczeli! Wszyscy krzyczeli: “Jimmy twój kabel! Co zrobiłeś? Co zrobiłeś? “, Mówi Spadola. “Wiesz coś, myślę, że dokładnie tego chciał David Chase.”