Czego nie widziałeś w finale “Bachelorette”: tajne spotkanie Arie z Beccą

Miesiące po tym, jak porzucił Beccę Kufrin w oszałamiającym skręcie “The Bachelor”, Arie Luyendyk Jr. miał z nią tajną wizytę, zanim ujawniła swój własny duży wybór w poniedziałkowy wieczór finałowy “The Bachelorette”.

Mało tego, zabrał ze sobą kobietę, którą ostatecznie wybrał nad Kufrinem.

36-letni agent nieruchomości i były kierowca wyścigowy ujawnił na Instagramie, że on i narzeczona Lauren Burnham, lat 26, odbyli serdeczne spotkanie z Kufrinem. Jednak materiał filmowy nigdy nie trafił na “Wieczór panieński”.

“Lauren i ja polecieliśmy na Malediwy na prośbę” Bachelor “i Becca,” napisał w poniedziałek. “To rozmowa, która niestety nie zostanie pokazana, ale była naprawdę pozytywna dla nas wszystkich.

“Możecie sobie wyobrazić, że ta podróż mogła być dla Lauren bardzo trudna, ale ona wspierała mnie i stała w tym wszystkim … Dziękuję i kocham ją każdego dnia z tego powodu. Życzymy Becca całego szczęścia na świecie i możemy czekaj, aby zobaczyć, jak się dziś dzieje!

28-letni Kufrin dał jej ostatnią różnicę Garrettowi Yrigoyenowi przeciwko finalistce Blake’owi Horstmannowi, który zakończył 14. sezon “The Bachelorette”. Yrigoyen, 29-letni przedstawiciel ds. Sprzedaży medycznej z Reno w stanie Nevada, zaproponował jej podczas wycieczki na Malediwy.

Becca Kufrin and Garrett Yrigoyen on
Becca i Garrett dzielą pocałunek w finale “Bachelorette”. Paul Hebert / ABC

“Od pierwszego dnia widziałem coś w tobie”, powiedziała Yrigoyen. “Przypomniałeś mi dom i przypomniałeś mi o najważniejszym mężczyźnie w moim życiu, a to był mój tata.”

Wygląda na to, że wszystko okazało się najlepsze, ponieważ Luyendyk i Burnham pozostają zaręczeni i planują zaślubiny na Hawajach, a Kufrin znalazł miłość z Yrigoyenem.

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.

Sean i Catherine Lowe mówią o sukcesie “Kawalera”

24 października 2017 r03:39