Czas na badanie: jako “ER” kończy 20 lat, nasze ulubione dokumenty to … i teraz

Dwie dekady temu drzwi szpitala “ER” po raz pierwszy szeroko otworzyły się na NBC, przyznając pacjentom i widzom zaskakująco świeże – i często szalone – telewizyjne dramaty szpitalne. 

The cast of
Aktorzy “ER” w 1997 roku: George Clooney, Julianna Margulies, Anthony Edwards, Eriq La Salle i Noah Wyle.Getty Images / Today

Ale to właśnie obsada serialu sprawiła, że ​​nasze niebieskie i czerwone światła wirowały: Tyle talentu w jednym miejscu! Teraz, gdy premiera odcinka kończy się 20 lat, rzućmy okiem na niektóre z tych gwiazd, które nigdy nie zdołały sprawdzić naszych serc i umysłów.

Jerzy Clooney, then and now.
George Clooney, wtedy i teraz: Nadal palił.Dzisiaj

George Clooney
Następnie: Jako dr Doug Ross był troskliwy i współczujący z pacjentami, ale miał problemy z pracą z kobietami, a zwłaszcza z pielęgniarką Carol Hathaway..
Teraz: Być może słyszałeś o nim od tamtej pory. Clooney to A + z Hollywood A-listers, z dwoma Oskarami na jego nazwisko. W każdej chwili wychodzi za mąż po raz drugi.

Julianna Margulies: From a good nurse to 'The Good Wife.'
Julianna Margulies: Od dobrej pielęgniarki po “Dobrą żonę”.Dzisiaj

Juliana Margulies
Następnie: Siostra Carol Hathaway, romans z dr Ross’em, stała się centralnym punktem serii (mieli szczęśliwe zakończenie), ale Hathaway była bardzo ważną kobietą, kupowała dom i przez jakiś czas była pielęgniarką.
Teraz: Jako gwiazda swojej serii “The Good Wife” CBS, Margulies dodała dwie nagrody Emmy do nagrody “ER” i jest uważana za jedną z czołowych telewizyjnych lampek.

Noah Wylie, then and now.
Noah Wylie: Wszyscy dorośli.Dzisiaj

Noah Wylie
Następnie:
Student medycyny, John Carter, był świeżo upieczonym przybyszem do zawodu lekarza, który dorastał w serialu, pozostając przez większość serii i stał się pod wieloma względami jego sumieniem..
Teraz: Jako gwiazda “Falling Skies” TNT ściga kosmitów, a nie IV płynne torby, i pojawiła się w czterech specjalnych filmach telewizyjnych “The Librarians” jako niespodziewany bohater przygody.

Anthony Edwards has shed his glasses since his
Anthony Edwards odrzucił okulary od czasów “ER”.Dzisiaj

Anthony Edwards
Następnie:
Mimo, że dr Mark Greene praktykował medycynę, wydawał się służyć głównie jako doradca i mentor dla nowych przybyszów. Zmarł na raka mózgu w ósmym sezonie serialu.
Teraz: Edwards kontynuował na “ER” po odejściu, reżyserując kilka odcinków i zagrał w krótkometrażowej serii “Zero Hour”. Obecnie reżyseruje film (“My Dead Boyfriend”) i ma dwa filmy w kolejce do 2015 roku: “Consumed” i “Experimenter”.

Eriq LaSalle: Still rocking a goatee.
Eriq LaSalle: Wciąż kołysząc bródką.Dzisiaj

Eriq LaSalle
Następnie:
Niezwykle utalentowany, ale zarazem porywczy i porywczy, dr Peter Benton złamał zasady na izbie przyjęć i przekroczył granice w (w tym czasie) kontrowersyjnym związku międzyrasowym z kolegą lekarzem. 
Teraz: LaSalle w ostatnich latach przeniósł się jeszcze bardziej za kamerę, reżyserując odcinki “Człowieka obdarowanego” i “Prawa i porządek: SVU”, aw 2012 opublikował swoją pierwszą powieść “Laws of Depravity”.

Sherry Stringfield went off the grid on
Sherry Stringfield po kilku latach wyszedł z “ER”, ale wkrótce trafi na duży ekran w filmie “Off the Grid”.Dzisiaj

Sherry Stringfield
Następnie:
Młoda dr Susan Lewis miała duży potencjał, ale sprawy rodzinne (w tym nieokiełznana siostra) miały skłonność do koncentrowania się; była najlepsza pączków z doktor Green i opuściła szpital po tym, jak została przerzucona na promocję. Zamiast tego doktor Carter.
Teraz: Występując w seriach telewizyjnych i filmach przez lata, obecnie powraca w serialu CBS “Under the Dome” i obecnie kręci film “Off the Grid”.

Śledź Randee Dawn w Google+ i na Twitterze.