Cybill Shepherd opowiada o doświadczeniu śmierci, piękności i byciu “buntownikiem”

Przez dziesięciolecia kariera Cybill Shepherd minęła wiele kamieni milowych – była piękną królową i modelką w wieku dojrzewania, występowała w klasycznych filmach (“The Last Picture Show”) i programach telewizyjnych (“Moonlighting”), a teraz gra w żałobie matka w nowym filmie “Czy wierzysz?”

Cybill Shepherd: “Czy wierzysz?” Film mnie porusza

18.1.201504:30

Jest to film oparty na wierze, który, jak wyjaśnił Shepherd podczas wizyty w DZISIAJ w środę, nie sprawił jej wrażenia. W rzeczywistości czuje więź, dzięki doświadczeniu NDE, które miała kiedyś.

“Czułem, jak moja dusza podchodzi do gwiazdy” – wyjaśniła. “A potem powiedziałem:” Nie możesz tam iść, masz troje dzieci, wróć tam, musisz pozostać przy życiu “.

Cybill Shepherd: “Czy ty wierzysz?” Sprawiło, że płakałem

18.1.201504:09

Jeśli ktokolwiek może przekonać się, że podróż do przyszłości wymaga odroczenia, to Shepherd, którego wspomnienia z 2000 roku były bezczelnie zatytułowane “Cybill Nieposłuszeństwo: jak przeżyłem konkursy piękności, Elvisa, seks, Bruce Willis, kłamstwa, małżeństwo, macierzyństwo, Hollywood i Niesamowita potrzeba, by powiedzieć, co myślę. “

Mimo to, odkąd książka ta została opublikowana 15 lat temu, Shepherd mówi, że trochę się zmieniła. “Przestałam mówić tyle, o czym myślę” – przyznała. “Wcześnie byłem prawdziwy – czy mogę to powiedzieć? – Sprytny”.

Cybill Shepherd speaks to Matt Lauer on TODAY
DZISIAJ

Zachowała jednak jasną wizję własnej historii, zauważając jednak, że wcześnie została nauczona przez mamę i babcię, jak radzić sobie z byciem piękną. “Piękno jest tak jak piękno”, powiedziała, że ​​jej powiedzieli. “Po prostu mi się poszczęściło … Nie miało to nic wspólnego z talentem.”

Ale pielęgnowanie tej inteligentnej passy prawdopodobnie było – i może nadal jest – dobrą rzeczą. “Musiałem powtórzyć siłownię, ponieważ tak było – byłem zbuntowany” – zauważyła. Od dawna byłem złym dzieckiem, ale teraz jestem dobrą dziewczynką!

Uwierz w to!

“Czy wierzysz?” jest w kinach 20 marca.

Śledź Randee Dawn w Google+ i na Twitterze.