Corey Feldman wraca do TODAY, aby “Take Stand”

Występują DZISIAJ, które znikają z wizyty zwykłej w studio. Wizyta Coreya Feldmana we wrześniu, w której wykonał swój singiel “Go 4 It”, była szalonym występem poza boiskiem – więc musieliśmy go odzyskać!

Zobacz, jak Corey Feldman zagrał w “Take A Stand” na DZISIAJ

13 października 2016 r04:25

Wrócił w czwartek z triumfalnym powrotem do formy, wykonując swoją nową piosenkę “Take a Stand”.

WIĘCEJ: Corey Feldman zajmuje się zastraszaniem: “Muszę iść naprzód”

“Robimy coś nowego, czego wcześniej nie robiliśmy”, powiedział Tamron Hall TODAYA. “Ale wszystko zależy od innowacji i bycia artystą, i nie możemy bać się dzielić naszą sztuką … Ta piosenka jest dla Ameryki.”

I nie rozczarował się swoim drugim występem, w którym zaczął z kilkoma warstwami ubrań, niż skończył się wraz z końcem utworu.

Corey Feldman
DZISIAJ

Widzów ponownie zaskoczyło przedstawienie:

Feldman, który wystąpił w kilku klasykach z lat 80., takich jak “Stand By Me”, “The Goonies” i “The Lost Boys”, miał szczęki na podłodze w zeszłym miesiącu z okrutnym występem, w którym występowali muzycy w tle ubrani jak anioły i taniec w stylu Michaela Jacksona porusza się.

Feldman powiedział, że nowa piosenka została napisana, aby szerzyć przesłanie pokoju w burzliwym czasie w naszym kraju, zwłaszcza jeśli chodzi o zastraszanie.

“Nie pozwolę, żeby nas dopadli”, powiedział Feldman. “Jesteśmy teraz w czasie, gdy świat musi skupić się naprawdę na pokoju, miłości i tolerancji”.

Corey Feldman
DZISIAJ

Oba występy wsparły jego nową podwójną płytę “Angelic 2 the Core”, która ukazała się w czerwcu.

POWIĄZANE: występ Corey Feldmana w DZISIAJ jest wirusowy, ale krytycy są nieuprzejmi

Jego wrześniowy show trafił na nagłówki gazet w całym kraju, które zachwiały się między jawnym podziwem i śmiechem, ale w ogóle można go było podsumować jako “gobsmacked”.

Corey Feldman wraca do DZISIAJ, broni wirusowego występu “Go 4 It”

13 października 2016 r02:00

Gwiazdy w kolejce w mediach społecznościowych chwalą go, w tym Pink i “Stand By Me”, Jerry O’Connell. Ale inni nie byli tak mili i jak wyjaśnił w czwartek Feldman, słowa od znajomego pomogły mu poczuć się lepiej po rozświetleniu mediów społecznościowych.

Przyjaciel przypomniał mu, że wielu wielkich – od pocałunku po nirwanę – niekoniecznie trzeba było docenić od razu.

“To naprawdę mi się udało”, powiedział. “Jestem jak, wiesz, masz rację: wielu ludzi zaczyna nienawidzić na początku.”

Corey Feldman
Corey uwolnił się!DZISIAJ

Ale dla Feldmana wszystko to było dziełem jednego dnia, który ma namiętność do stracenia, jak wyjaśnił w gorącym eseju napisanym wyłącznie na DZIŚ.

“Jako artysta byłem zastraszany, zostałem wybrany bardzo ściśle, ponieważ rozpowszechniłem przesłanie miłości” – napisał. “Jako artysta, jeśli zawodzę i popełniam błędy, wtedy moi krytycy mają dzień pracy.

Corey Feldman
Feldman poświęcił spektakl Ameryce. “Nie pozwolę, by nas dopadli”, powiedział Tamronowi Hallowi. DZISIAJ

“Najbardziej bolesna jest jednak sytuacja, gdy wszystko jest w porządku, i pamiętajcie o wszystkich częściach, a mimo to otwórzcie komputer i przeczytajcie komentarze, które mogłyby wyrwać dziurę w sercach zwykłych ludzi”.

“Muszę iść naprzód, bez względu na wszystko, odsuwając moje serce od mojej piosenki, ale tak jak reszta z was staram się tylko przynależeć.”

Śledź Randee Dawn na Twitterze.

Corey Feldman wykonuje “Go 4 It” na żywo już DZISIAJ

16 września 2016 r05:26