Cop ‘Shake It Off’ dance, #MeanTweets Obamy: 10 najlepszych filmów z YouTube z 2015 roku

To był rok, w którym ludzie robili Whipa i Nae Nae, Justin Bieber śpiewał Carpool Karaoke z Jamesem Cordenem i że policjant nauczył się “Shake It Off”. I to były tylko trzy z 10 najpopularniejszych filmów YouTube z roku.

Najlepsze filmy z YouTube z 2015 roku: psikusy, policjanci śpiewający i inne

09.12.201503:14

Ktoś zaginął? Chcesz je znowu obejrzeć? Zrób sobie przerwę i naciśnij “Graj”.

1. To był taniec, który wszyscy chcieli wiedzieć, a dzięki 4-letniemu Heaven King i jej uroczej ekipie tanecznej wszyscy to zrobili. I szaleństwo zostało zniesione: wideo ma ponad 115 milionów wyświetleń.

2. Reklama Super Bowl do gry “Clash of Clans” kazała wszystkim pobierać ją za darmo. Zastanawiasz się, czyj głos jest w reklamie? To jest Liam Neeson. Film ma ponad 80 milionów wyświetleń. Przyziemienie!

3. Osobowość i dowcipniś YouTube postanowiły wyciągnąć najlepszy żart na żonie, wypełniając cały salon plastikowymi kulkami. Wielu ludzi to pokochało, dlatego ma ponad 55 milionów wyświetleń.

4. Rada Ad hoc rozpoczęła kampanię “Miłość nie ma etykiet”, aby otworzyć oczy na uprzedzenia i uprzedzenia. Ich przesłanie trafiło do słodkiego wideo, które zgromadziło ponad 55 milionów wyświetleń.

5. Występując w filmach “The Tonight Show With Jimmy Fallon”, “Get Hard” Will Ferrell i Kevin Hart prowadzili intensywną walkę na punkcie synchronizacji z gospodarzem takich utworów jak “Drunk In Love” Beyonce i “All Of Me” Johna Legend. ” Niezapomniany pojedynek zebrał 54 miliony wyświetleń.

6. Nocny gospodarz James Corden wymyślił idealny pojazd, gdy Justin Bieber był jego gościem: karaoke Carpool. Jadąc przez Los Angeles, obaj śpiewali niektóre z klasycznych piosenek Biebera, a Corden rzucił wyzwanie idolowi, by rozwiązać kostkę Rubika. Ludzie nie byli “przepraszani”, aby obejrzeć: ma ponad 43 miliony wyświetleń.

7. Co się dzieje, gdy 6-metrowy facet wkłada się do wielkiego wodnego balonu? Przyjaciele Daniel Gruchy i Gavin Free zdecydowali się dowiedzieć i nagrać wynik na swoim kanale YouTube The Slow Mo Guys, a liczba wyświetleń wzrosła do ponad 40 milionów wyświetleń.

8. Po tym, jak siostra Caluma Scotta nie uzyskała aprobaty sędziów na “Got Talent Wielkiej Brytanii”, postanowił przesłuchać, śpiewając Robyn “Dancing On My Own”. Jego występ przyniósł mu owację na stojąco od publiczności i miejsce na żywo, dzięki Simonowi Cowellowi naciskającemu złotemu brzęczykowi. Mnóstwo innych było pod wrażeniem: film ma ponad 38 milionów wyświetleń.

9. Dover, Delaware, Departament Policji opublikował wideo z tablicą rozdzielczą w styczniu Master Cpl. Jeff Davis, zagłuszając “Shake it Off” Taylora Swifta jako podziękowanie dla lokalnej społeczności. Ale jego ruchy taneczne okazały się popularne daleko poza granicami miasta Dover.

10. Od czasu do czasu gospodarz talk-show Jimmy’ego Kimmela daje celebrytom szansę na przeczytanie kilku złośliwych komentarzy na ich temat. W jakiś sposób dostali się do prezydenta Baracka Obamy. Tony dostroił się, aby obejrzeć jego wydanie #MeanTweets.

Najlepsze filmy wirusowe: propozycja małżeństwa, niespodzianka z domu

Jun.04.201503:38