Cindy Crawford z byłego Richarda Gere: “Nie wiem, czy kiedykolwiek byliśmy przyjaciółmi”

W szczerej rozmowie z komikiem Markiem Maronem, supermodelka Cindy Crawford zastanawiała się, czy kiedykolwiek była przyjaciółką ze swoim byłym mężem, aktorem Richardem Gere..

GERE CRAWFORD
Cindy Crawford z Richardem Gere w 1994 roku.DYANE LEIGHT / PRASA Z NIĄ ZWIĄZANA

Trochę ponad godzinę w czwartkową edycję podcastu Marona “WTF”, Crawford, 49 lat, odzwierciedlającego jej krótkie małżeństwo z 66-letnim aktorem.

“Byłem młody”, powiedział Crawford, który dodał, że miała 26 lat, gdy się pobrali. “Nie sądziłem jednak, że jestem młody, ale byłem młody, byłem z Richardem przez sześć lat, ale byłem tylko żonaty od dwóch lat”.

POWIĄZANE: Od Cindy Crawford do Adama Sandlera: 15 celebrytów, którzy ukończyli 50 lat w 2016 roku

Nie jest jasne, czy oś czasu Crawforda była przesadzona do celów konwersacyjnych, czy też jest więcej do tej historii, ponieważ ona i Gere podobno wyszła za mąż w Las Vegas w grudniu 1991 r. I rozwiedli się w 1995 r. Tak czy inaczej, punkt zachęcił Marona do zadania pytania: “Czy jesteście przyjaciółmi? , nadal?”

72 Annual Golden Globe Awards - Arrivals
BEVERLY HILLS CA, STYCZEŃ, – 11: Wzorcowy Cindy Crawford uczęszcza 72nd Roczne Złote kul ziemskich nagrody przy Beverly Hilton hotelem na Styczniu 11, 2015 w Beverly Hills, Kalifornia. (Zdjęcie: Jason Merritt / Getty Images)Jason Merritt / Getty Images

Crawford odpowiedział: “Jesteśmy przyjaźni, ale myślę, że to prawie tak, jakby wrócił do bycia, jak” Richard Gere “ponownie, jak obcy, ponieważ tak naprawdę nie widujemy się tak bardzo. … Myślę, że część Problem w naszym związku polegał na tym, że mieliśmy wiele innych rzeczy, ale nie wiem, czy kiedykolwiek byliśmy przyjaciółmi – jak rówieśnicy, bo byłem młody, a on był Richardem Gere, a potem, gdy zaczynałem rodzić się coraz bardziej i wzrastanie w sobie – trudno jest zmienić charakter relacji, gdy już się w niej znajdziecie. “

POWIĄZANE: Supermodelki Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Cindy Crawford ponownie spotkają Balmain

Jedna z relacji, która trwa znacznie dłużej, to małżeństwo z biznesmenem i byłym modelką Rande Gerber, z którym w maju będzie obchodzić 18 rocznicę ślubu. Ich przyjaźń, jak powiedziała, była głównym czynnikiem.

“Myślę, że to, że Rande i ja naprawdę pracujemy, to to, że byliśmy pierwszymi przyjaciółmi” – powiedziała. “Nigdy nie udawałem, że lubię baseball lub medytację, czy jakakolwiek jest wersja.”

72 Annual Golden Globe Awards - Arrivals
Cindy Crawford z Rande Gerber w 2015.Frazer Harrison / Getty Images

Ta ostatnia uwaga rozśmieszyła Marona, prawdopodobnie dlatego, że Gere otwarcie wypowiadał się o swoich buddyjskich wierzeniach i praktykach. “Naprawdę nie lubiłeś medytacji, co?”

Przyjęto Crawforda: “Lubiłem spotykać się z Dalajlamą”.

Wyjaśniła, że ​​ten szczególny problem z Gere zdarzył się, ponieważ gdy ich zaloty zaczęły się, ona zrekompensowała się, by być wsparciem..

Uczciwość, powiedziała, opłaciła się z 53-letnią Gerber, z którą ma dwoje dzieci.

POWIĄZANE: Cindy Crawford martwi się o córkę Kaię: “Modele mają być tak małe”

“Kiedy jesteś z przyjacielem i nigdy tego nie zrobiłeś, i naprawdę pokazałeś swoje wady od samego początku – nie próbowałem zaimponować Rande’owi” – powiedział Crawford, który jako przykład podał wczesną randkę jako goście weselni. “Spóźnił się, podnosząc mnie, a ja mówiłem” Spóźniłeś się! ” Tak jak ja, krzyczałem na niego, gdy pierwszy raz go spotkałem, co było dobre, bo kiedy potem na niego krzyczałem, już widział tę stronę mnie. “

Śledź TODAY.com pisarza Chrisa Serico na Twitterze.

Cindy Crawford: Pomimo raportów, mogę jeszcze nie zrezygnować z modelowania

Feb.02.201600:33