Chris Pratt opowiada o rozstaniu z Anną Faris: “Rozwód jest do bani”

Minęły już osiem miesięcy odkąd Chris Pratt i Anna Faris ogłosiły, że zmierzają w różne kierunki, a teraz gwiazda “Jurassic World” otwiera się na temat procesu rozwodów dla pary.

Pratt nie sugerował sytuacji.

Ania Faris and Chris Pratt
Chris Pratt opowiada o swoim rozwodzie z Anną Faris i o tym, jaki jest ich związek.Jason Merritt / Getty Images

“Rozwód jest do bani” – powiedział Pratt w niedawnym wywiadzie dla Entertainment Weekly. “Ale pod koniec dnia mamy świetnego dzieciaka, który ma dwoje rodziców, którzy bardzo go kochają.”

To ten dzieciak, pięcioletni syn Jack, który utrzymuje swoją byłą parę związaną ze sobą po zakończeniu ich 8-letniego małżeństwa.

Chris Pratt, Anna Faris, Jack Pratt
Chris Pratt, Anna Faris i syn Jack uczestniczą w ceremonii uhonorowania Pratta gwiazdą w Hollywood Walk of Fame 21 kwietnia 2017 roku w Hollywood w Kalifornii.Axelle / Bauer-Griffin / FilmMagic

“Znaleźliśmy sposób na poruszanie się w tym kierunku, a jednocześnie pozostaliśmy przyjaciółmi i wciąż jesteśmy sobie życzliwi” – powiedział. “To nie jest idealne, ale tak, myślę, że oboje z nas prawdopodobnie radzimy sobie lepiej.”

Pratt, lat 38 i Faris, lat 40, spotkali się na planie filmu “Zabierz mnie do domu dziś wieczorem”, a dwa lata później zamienili śluby na Bali.

W sierpniu wydali oświadczenie wyjaśniające, że się rozdzielają, i że “długo się starali” i “byli bardzo rozczarowani”.

Chris Pratt i Anna Faris ogłaszają, że się rozdzielają

Aug.07.201701:42

Od tego czasu Faris wypowiadał się także o życiu po podziale.

“Mieliśmy niewiarygodne małżeństwo i teraz mamy wspaniałą przyjaźń”, powiedziała Daxowi Shepardowi podczas marcowego odcinka jego podcastu “Armchair Expert”. “Kochamy naszego syna na śmierć i jestem z tego naprawdę dumny.”

Ale przyznała też, że nie jest pewna, czy wierzy w małżeństwo po rozwodzie.

“Czy to bezpieczeństwo dla waszych dzieci? Czy to konwencja?” zapytała. “Dla mnie nie jestem do końca pewien, gdzie to pasuje.”

Anna Faris opowiada o Chris Pratt, Jennifer Lawrence o oszustwach

27.10.201700:43