Chloe Grace Moretz ujawnia, że ​​została okaleczona piętnastką przez męską gwiazdę

Aktorka Chloe Grace Moretz ma mocne opinie na temat grubasa w Hollywood – w końcu doświadczyła tego z pierwszej ręki.

20-letnia gwiazdka, której nadchodzący film animowany, “Czerwone buty i 7 krasnoludków”, wywołała kontrowersje wokół reklamy, która sugerowała przybieranie na wadze, sprawiłaby, że Śnieżka stała się mniej piękna, powiedział Variety, że kiedyś nazywała ją męska gwiazda “zbyt duży”, aby być materiałem dziewczyny.

TrevorLIVE Los Angeles 2016 Fundraiser - Arrivals
Aktorka Chloe Grace Moretz bierze udział w zbiórce pieniędzy TrevorLIVE Los Angeles 2016 w hotelu The Beverly Hilton w dniu 4 grudnia 2016 r. W Beverly Hills w Kalifornii.Jason LaVeris / FilmMagic

“Ten facet, który był moim miłosnym zainteresowaniem, brzmiał jak:” Nigdy nie spotkałbym się z tobą w prawdziwym życiu “i pomyślałem” Co? “I on był jak” Tak, jesteś dla mnie za duży “- jak w moim rozmiarze, “Moretz powiedział w wydaniu branżowym o tytule” Moc młodego Hollywood “.” Był to jeden z niewielu aktorów, który sprawił, że płakałem na planie “.

Chociaż Moretz odmówił podania nazwy aktora lub filmu, ujawniła, że ​​ma wtedy 15 lat, około 10 lat mniej niż obrażająca gwiazda filmowa.

Obraz: Dark Shadows - UK Premiere - Outside Arrivals
Aktorka Chloe Grace Moretz w wieku 15 lat.Ian Gavan / Getty Images

“Po prostu uświadamiasz sobie, że jest tam kilka naprawdę złych ludzi i z jakiegoś powodu czuł potrzebę, aby mi to powiedzieć”, powiedział Moretz w Variety.

Jako weteranka show-biznesu odkąd skończyła 6 lat, Moretz dodał, że jest wystarczająco duża, by zobaczyć, jak seksistowskie może być Hollywood.

“Nawet jeśli otrzymujesz równe wynagrodzenie, to są małe rzeczy, zwłaszcza jeśli męska przewaga jest większa od ciebie” – powiedziała – “Nie słucha się tak dużo, a ty bierzesz na tylnym siedzeniu.”

W ostatnich latach na pierwszy plan wysunęły się zawstydzające kulturowo popkultury z wieloma głośnymi incydentami, w tym zniewagę projektanta strojów na okładkę magazynu InStyle Amy Schumer w kwietniu..

Wywiad z Moretzem pojawił się zaledwie dwa miesiące po tym, jak billboard na Festiwalu Filmowym w Cannes za “Czerwone buty i 7 krasnoludków”, w którym Moretz głosi Królewnę Śnieżkę, nie był uważany za najlepszą kampanię marketingową wszystkich.

Reklama “Czerwone buty i 7 krasnoludków” budzi oburzenie ze wstydu

Jun.01.201701:20

Krytycy zatrzaskowali reklamę, która zawierała krótszą, pełniejszą figurę postaci postaci z bajki, wraz z hasłem “Co by było, gdyby Królewna Śnieżka przestała być piękna, a 7 krasnoludków nie było tak krótkich.

“W pełni przejrzałem (marketing) dla Red Shoes, jestem równie przerażony i zły jak wszyscy inni, to nie zostało zatwierdzone przeze mnie lub mój zespół,” napisał na Twitterze tweet w tym czasie.

Loading...