Chelsea Handler dzieli się wzruszającym hołdem dla brata, którego straciła 33 lata temu

Utrata ukochanej osoby jest jedną z najtrudniejszych rzeczy, przez które ktokolwiek kiedykolwiek przeżyje. Ale z czasem można się nauczyć z tej straty, jak zauważyła Chelsea Handler na Instagramie we wtorek.

W ruchomym poście do swojego starszego brata Cheta, który zmarł 33 lata temu, Handler miał wiele do powiedzenia o tym, jak jego utrata zmieniła jej życie – i nauczył ją żyć.

Handler był najmłodszym z sześciorga rodzeństwa, a Chet zmarł w 1984 roku, kiedy miała 9 lat. W ubiegłym roku mówiła o śmierci swojego brata z People and Entertainment Weekly io tym, jak wpłynęło to na jej rodzinę..

“Widząc, że twoi rodzice się rozpadają, jest naprawdę szorstka,” powiedziała wtedy. “Nie życzyłbym tego nikomu … Tak ciężko jak dla mnie lub dla moich braci lub sióstr – (wyobraźcie sobie, jak to było), że moi rodzice mają w ten sposób zagrożenie dla swojego dziecka? nie chroni ich i nie można ich uratować? “

Jak wyjaśnił Handler w Sight & Sound w 2010 roku, Chet wędrował w Grand Tetons w stanie Wyoming podczas wyjazdu na studia, kiedy poślizgnął się i upadł. Miał 21 lat.

W wywiadzie dla “People and Entertainment Weekly” przypomniała sobie miłe wspomnienie, jak karmić go kolacją, kiedy wrócił ze szkoły inżynierskiej – oczywiście, jako dziecko jej umiejętności kulinarne były nieco ograniczone. “Zrobiłabym mu płatki, kiedy wróciłby do domu późno ze szkoły, z college’u, a ja postawiłbym go w misce i zachowywałam się tak, jakbym zrobiła mu obiad i opiekował się nim” – powiedziała.

Po trzech dekadach jest w stanie go zapamiętać i jak rodzina powróciła do niego po utracie. “Z perspektywy czasu utrzymywała nas naprawdę w zgranym zespole, ponieważ była tak tragiczna i okropna” – powiedziała. “Ostatecznie był to piękny prezent, ponieważ tak bardzo cenimy siebie nawzajem.”

Śledź Randee Dawn na Twitterze.