Charlie Sheen mówi o zakażeniu HIV w dniu 7 miesięcy po odejściu na giełdę

Publiczne ujawnienie światu statusu wirusa HIV w ekskluzywnym WYDANIU DZIŚ było “jak zwolnienie z więzienia” – powiedział Charlie Sheen we wtorek w swojej pierwszej kontynuacji dyskusji od czasu zrzucenia bomby w listopadzie.

Była gwiazda “Two and a Half Men” powiedziała, że ​​ujawnił swoją diagnozę, by położyć kres wysiłkom wymuszonym przez dawne dziewczyny. We wtorek powiedział, że objawienie chwilowo pogarszało sprawę.

“Tego ranka wylał trochę więcej gazu na ten ogień” – powiedział Matt Lauer z TODAY. “Mogą twierdzić, co chcą, ja znam prawdę. Oni wszyscy wracają do stolarki, do której należą.

Charlie Sheen: Odkrycie statusu HIV było jak wyjście z więzienia

26.2.201606:32

Sheen, której słynna waleczna strona pojawiła się w ostatnim dziesięcioleciu, powiedział, że znalazł czas na introspekcję odkąd ujawnił swoją diagnozę.

Wyraził skruchę z powodu kilku rzeczy, w tym zaniedbania swoich dzieci i publicznego feudu z Chuckiem Lorre, twórcą serialu, który kiedyś uczynił go najbardziej opłacaną gwiazdą telewizji.

WIĘCEJ: Charlie Sheen ujawnia, że ​​jest nosicielem wirusa HIV w programie TODAY Show

“Żałuję, że nie użyłem prezerwatywy raz czy dwa razy, kiedy to się wydarzyło. Żałuję, że zrujnowałem “Dwu i pół mężczyzn”. Żałuję, że nie byłem bardziej zaangażowany w życie moich dzieci, które dorastałem, a którymi jestem teraz. O to chodzi – powiedziała skruszona gwiazda. “Możemy iść do przodu już dziś. Nie nazwaliby to przeszłością, gdyby nie “.

Podczas ubiegłorocznego wywiadu Sheen powiedziała, że ​​został zdiagnozowany około cztery lata temu, ale nie wiedział, jak zaraził się wirusem. Podkreślił również, że “niemożliwe” było, aby świadomie przekazywał wirus innym.

matowy lauer, charlie sheen
Charlie Sheen już DZISIAJ we wtorek, jego pierwsza rozmowa, od kiedy ujawnił swój status HIV w zeszłym roku.Nathan Congleton / DZISIAJ

We wtorek nalegał ponownie, że nigdy nie naraził nikogo na ryzyko, pomimo roszczeń byłych przyjaciółek. “Nikt nie został zarażony” – powiedział.

Przyznał jednak, że nie zawsze ujawniał swój status każdemu, z kim się związał, gdy dowiedział się o swojej diagnozie.

“Były dwa przykłady, ale ochrona zawsze była na miejscu, i to z właściwych powodów, ponieważ wszyscy, których powiedziałem do tej pory, wstrząsnęli mną” – powiedział.

ZWIĄZANE Z: Selma Blair podobno wywieziona z samolotu na noszach po wybuchu w połowie lat

Dodał, że procesy sądowe, które zostały wniesione przeciwko niemu, są “bezpodstawne”.

Sheen opisał również nowe leki, które stosuje, aby leczyć swój status HIV-dodatni w ramach federalnego badania, nazywając lek “przyszłością leczenia”.

“Jestem niewykrywalny, ponieważ dzisiaj siedzę tutaj”, powiedział o poziomie wirusa we krwi.

Wyjątkowa oferta Charlie Sheen’s TODAY: Zobacz najważniejsze wydarzenia

17 listopada 2015 r02:15

Sheen ma pięcioro dzieci, po dwa z dwiema byłymi żonami, Denise Richards i Brooke Mueller, i dorosłą córkę ze związku, który miał ze dziewczyną z liceum.

50-latek był kiedyś jednym z najbardziej znanych aktorów Hollywood po serii niezapomnianych ról filmowych w latach 80. i 90., w tym “Wall Street” i “Pluton”.

Ale w ciągu ostatniej dekady stał się bardziej znany z kłopotów z narkotykami, prostytucją i prawem, a także z wielu dziwacznych oświadczeń, które złożył w 2011 r. W wyniku tego, jak się zdawało, krachu publicznego..

Był najwyżej opłacanym aktorem telewizyjnym, występując w “Two and a Half Men”, dopóki publiczne spory z Lorre nie doprowadziły do ​​brzydkiego wyjścia Sheen z serialu.