Céline Dion “Beauty and the Beast” jest już dostępna – i jest idealna

To wielki dzień dla tych, którzy z niecierpliwością oczekują na film akcji “Piękna i bestia” – a dla fanów oryginalnego filmu, który wszystko rozpoczął..

Premiera najnowszego filmu Disneya w “Opowieści tak starej jak czas” trwa jeszcze tydzień, ale ścieżka dźwiękowa jest już dostępna!

Zawiera jedną piosenkę, która łączy oba filmy.

Céline Dion, która śpiewała temat animowanego filmu z 1991 roku (wraz z Peabo Brysonem), jest głosem świeżego utworu, który na pewno stanie się klasycznym.

Celine Dion,
Celine Dion nagrała nową piosenkę do ścieżki dźwiękowej “Beauty and the Beast” na żywo, ale na pewno wkrótce stanie się klasykiem.Getty Images, Disney

“How A a Moment Last Forever” to powtarzający się wątek w całym nadchodzącym filmie, ponieważ jest on nie tylko śpiewany przez Diona na ścieżce dźwiękowej i końcowych scenach, ale także przez dwie ważne postacie w różnych momentach historii.

Raz przez ojca Belle (Kevin Kline):

A potem sama Belle (Emma Watson):

POWIĄZANE: Ariana Grande staje się zaklętą różą w teledysku “Piękna i Bestia”

Ale muzyczne covery są dalekie od jedynych, które można podziwiać. Oprócz piątkowej wersji soundtracku, kanał MusicVEVO YouTube Disneya ma 23 nagrania – w tym dema – aby zachwycone emocje trwały aż do premiery filmu.

Sprawdź wszystkie nagrania dla siebie lub po prostu przewiń w dół, co może być najbardziej wyczekiwaną piosenką: “Bądź naszym gościem”.

POKREWNE: Klip “Piękna i bestia” udowadnia, że ​​jest jeden człowiek, który może wystroić Gastona

“Beauty and the Beast” otwiera się w teatrach w całym kraju 17 marca.

“Downton Abbey” gwiazda Dan Stevens o “Piękno i bestia”, nowa seria “Legion”

Feb.06.201704:55