Celebrity dzieli 2016: Rok Brangelina – i wszyscy inni – zerwali

Wiele rozpadających się gwiazd w 2015 roku doprowadziło nas do dumy, że miłość jest martwa, ale to było zanim byliśmy świadkami rozłamów gwiazd w 2016 roku.

Jak się okazuje, jest to rok, w którym powiedzieliśmy naprawdę RIP do romansu!

Największe rozłamy celebrytów w 2016 roku

12 grudnia 2016 r01:36

1. Brad Pitt i Angelina Jolie

Rozbicia po prostu nie stają się większe niż koniec Brangeliny. We wrześniu Jolie złożyła wniosek o rozwód z Pittem po 11 latach razem – dwóch jako małżeństwo – w ruchu, który zszokował zarówno fanów, jak i przyjaciół z listy.

Ćwiek Pitt and Angelina Jolie
Brad Pitt i Angelina Jolie biorą udział w prywatnym przyjęciu, ponieważ kostiumy i rekwizyty z “Maleficent” Disneya są wystawiane w Kensington Palace w dniu 8 maja 2014 r. W Londynie.Getty Images

Mówi się, że aktorka szuka fizycznej opieki nad sześciorgiem swoich dzieci – Maddox, 15, Pax, 13, Shiloh, 10, Zahara, 11 i 8-letnich bliźniaków Knox i Vivienne – oraz w oświadczeniu jednego z jej prawników , wyjaśnił, że podział został dokonany “dla zdrowia rodziny”.

W swoim oświadczeniu, Pitt powiedział: “Jestem bardzo zasmucony tym, ale co jest najważniejsze teraz w dobrostanie naszych dzieci.”

2. Johnny Depp i Amber Heard

Zaledwie 15 miesięcy po zamianie ślubów – i 13 miesięcy po jakimś poważnym dramacie dogmatowym Down Under – Depp and Heard rozstał się.

Johnny Depp and Amber Heard
Johnny Depp i Amber Heard uczestniczą w premierze “The Danish Girl” 21 listopada 2015 r. W Westwood w Kalifornii.Todd Williamson / Getty Images

Heard złożył pozew o rozwód i otrzymał tymczasowy nakaz ograniczający z Depp w maju, po oskarżeniach o nadużycia wobec aktora.

Para rozstrzygnęła rozwód w sierpniu, wydając wspólne oświadczenie wyjaśniające, że ich “związek był intensywnie namiętny, a czasami zmienny, ale zawsze związany miłością”.

3. Mariah Carey i James Packer

Rok był zaledwie w trakcie, gdy piosenkarz “All I Want For Christmas Is You” zgodził się na propozycję od miliardera, biznesmena Packera. Ale zanim minął rok, mówili do siebie tak długo.

Mariah Carey and James Packer
Mariah Carey i James Packer chodzą po czerwonym dywanie na ceremonię otwarcia ośrodka wypoczynkowego Studio City w Makau, 27 października 2015 r.. PHILIPPE LOPEZ / AFP – Getty Images

Podczas niedawnego występu w “The Ellen DeGeneres Show” Carey określiła ich rozpad jako “całą córkę”, dodając: “Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu”.

4. Drew Barrymore i Will Koppelman

Po trzech latach małżeństwa Barrymore i Koppelman rozeszły się na wiosnę.

Drew Barrymore and husband Will Kopelman
Drew Barrymore i mąż Will Kopelman uczestniczą w pokazie filmu “Miss You Already” w The Rainbow Room, 25 października 2015 r. W Nowym Jorku.Neilson Barnard / Getty Images

Aktorka i konsultantka sztuki mają dwie córki – Olive, 4 i Frankie, 2. We wspólnym oświadczeniu para powiedziała: “Niestety, nasza rodzina rozdziela się legalnie, chociaż nie uważamy, że to odbiera nam rodzinę. Rozwód może sprawić, że poczujesz się jak niepowodzenie, ale w końcu zaczynasz znajdować łaskę w przekonaniu, że życie toczy się dalej.

5. Marc Anthony i Shannon De Lima

Pewnego dnia po tym, jak Anthony podzielił się z byłej żony Jennifer Lopez na scenie podczas 17. dorocznej nagrody Latin Grammy w dniu 18 listopada, przyszedł raport, że on i żona De Lima poszli na różne sposoby.

Shannon De Lima and Marc Anthony
Shannon De Lima i Marc Anthony biorą udział w 22 rocznych nagrodach Latin Music Music w Fountainbleau w dniu 31 marca 2015 r. W Miami Beach na Florydzie.Rodrigo Varela / Getty Images

Podczas gdy wokalistka nie skomentowała przerwy, aktorka Leah Remini, która jest bliskim przyjacielem zarówno Anthony’ego, jak i Lopeza, podkreśliła, że ​​smooch między byłymi nie ma nic wspólnego z rozpadem.

“Absolutnie nie, to nie jest powód” – powiedział Remini podczas posiedzenia z Andym Cohenem na temat “Watch What Happens Live”. “Rozdzielenie Marca już się zdarzyło, wyraźnie wcześniej.”

6. Jennifer Lopez i Casper Smart

Były mąż Lopeza nie był jedynym, który w 2016 roku znów stał się samotny.

Casper Smart and Jennifer Lopez
Casper Smart i Jennifer Lopez dołączają do 73. Złotych Globów w Beverly Hills, Kalifornia, 10 stycznia 2016.MARIO ANZUONI / Reuters

Piosenkarka, aktorka i producentka od początku były w nieustannym związku z byłymi tancerzami kopii zapasowych Smart od 2011 r., A według różnych doniesień odeszły w niepamięć jeszcze raz od sierpnia.

Podczas gdy J.Lo i Smart pozostały w związku z przerwą, pojawiły się wskazówki dotyczące mediów społecznościowych.

7. Taylor Swift i Calvin Harris

Swift i Harris umawiali się przez 15 miesięcy, zanim ujawnili, że ich związek dobiegł końca w czerwcu.

Taylor Swift and Calvin Harris
Taylor Swift i Calvin Harris zjedzą lunch w Spotted Pig 28 maja 2015 r. W Nowym Jorku.Josiah Kamau / BuzzFoto via Getty Images

Początkowo wydawało się, że wokalista i szkocki DJ rozstają się bez żadnej złej krwi, a Harris tweetuje: “Jedyną prawdą jest to, że związek dobiegł końca, a to, co pozostaje, to ogromna ilość miłości i szacunku”.

Jednak wiadomość ta wraz z innymi wpisami w mediach społecznościowych z obu stron została później usunięta.

8. Taylor Swift i Tom Hiddleston

Harris nie jest jedynym, który może zarobić na niewidocznym wzmiance na kolejnym albumie Swifta. Zaledwie dwa tygodnie po tym, jak Swift i Harris ogłosili rozpad, została zauważona w ramionach (i na wargach) gwiazdy “Thor” Hiddleston.

Tomek Hiddleston and Taylor Swift
Tom Hiddleston i Taylor Swift przybywają na międzynarodowe lotnisko w Sydney w Sydney, Nowa Południowa Walia, 8 lipca 2016 r.Pressix / REX / Shutterstock

Ale nie minęło wiele czasu, zanim ich wirowy romans również dobiegł końca. We wrześniu letnia uroczystość dobiegła końca.

9. Lady Gaga i Taylor Kinney

W 2015 roku Lady Gaga i gwiazda “Chicago Fire” ogłosiły swoje zaangażowanie. W 2016 r. Ogłosili podział.

Taylor Kinney and Lady Gaga
Taylor Kinney i Lady Gaga biorą udział w 37. dorocznym konkursie Kennedy Center Honors w Waszyngtonie, 7 grudnia 2014 r..Greg Allen / AP

Gaga i Kinney zaczęli spotykać się w 2011 roku, a według wszystkich relacji ich pożegnalne spotkanie było polubowne. W jednym z postów na Instagramie piosenkarka “Perfect Illusion” zasugerowała, że ​​może to być również tymczasowe..

10. Liev Schreiber i Naomi Watts

Po 11 latach razem, Watts i Schreiber zgłosili rezygnację we wrześniu, stwierdzając: “W ciągu ostatnich kilku miesięcy doszliśmy do wniosku, że najlepszym sposobem dla nas jako rodziny jest rozdzielenie się w pary”.

Naomi Watts, Liev Schreiber
Naomi Watts i Liev Schreiber przybywają do Oscarów w niedzielę, 28 lutego 2016 r., W Dolby Theatre w Los Angeles.Jordan Strauss / AP

Akterzy są rodzicami dwóch synów – Sasha, 9 i Samuel, 7 lat – i pozostają blisko siebie, nawet dzieląc się słodkimi życzeniami urodzinowymi w mediach społecznościowych po przerwie.

11. Dennis Quaid i Kimberly Buffington-Quaid

28 czerwca Quaid i Buffington-Quaid ogłosili swoje plany rozwodu – i to nie pierwszy raz, kiedy wydali takie oświadczenie od czasu swoich zaślubin 2004 roku.

Dennis Quaid and his wife Kimberly Quaid
Występy Dennisa Quaida i Kimberly Buffington-Quaid w Apartamencie podarunkowym Złotych Globów w hotelu L’Ermitage w dniu 13 stycznia 2011 r. W Beverly Hills w Kalifornii.Katy Winn / Getty Images

Buffington-Quaid po raz pierwszy złożyła wniosek o rozwód z aktorem w marcu 2012 roku, a następnie wycofała swoją petycję zaledwie dwa miesiące później. Później w tym samym roku złożyła wniosek o separację sądową. Uzgodnili w 2013 r.

12. Christie Brinkley i John Mellencamp

Model i rocker datowany na rok przed zakończeniem romansu w sierpniu.

Jan Mellencamp and Christie Brinkley
John Mellencamp i Christie Brinkley biorą udział w jego wystawie sztuki “The Isolation Of Mister” w Galeriach ACA 21 października 2015 r. W Nowym Jorku.Myrna M. Suarez / Getty Images

“Zarówno przebieg między ich domami, jak i ich ciężka praca zawodowa przeszkadzały w ich zdolności do utrzymywania związku”, powiedział przedstawiciel E byłej małżonce! Wiadomości w ich imieniu, dodając, że “obiecali pozostać najlepszymi przyjaciółmi”.

13. Demi Lovato i Wilmer Valderrama

Kolejna para obiecała pozostać najlepszymi kumplami po rozstaniu w tym roku – Lovato i Valderrama. Po prawie sześcioletniej randce ogłosili rozłam w okresie letnim.

Wilmer Valderrama and Demi Lovato
Wilmer Valderrama i Demi Lovato uczestniczą w 58. Grammy Awards w dniu 15 lutego 2016 r. W Los Angeles w Kalifornii.Christopher Polk / Getty Images

“To była niesamowicie trudna decyzja dla nas obojga, ale zdaliśmy sobie sprawę, że jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi” – czytamy w oświadczeniu pary. “Zawsze będziemy wspierać siebie nawzajem.”

14. Diane Kruger i Joshua Jackson

Współpraca pomiędzy aktorką “The Bridge” i ałunem “Dawson’s Creek” trwała 10 lat przed ich podziałem w lipcu.

Diane Kruger and Joshua Jackson
Diane Kruger i Joshua Jackson przybywają na premierze serialu FX The Bridge w dniu 8 lipca 2013 roku w Los Angeles.Kevin Winter / Getty Images

Podczas gdy gwiazdy nie wypowiedziały się o końcu ich związku, tylko jeden dzień po powtórkach potwierdziły wieści, Kruger przekazał na Instagramie przesłanie nadziei.

View this post on Instagram

It's always darkest before the dawn ❤️

A post shared by Diane Kruger (@dianekruger) on

15. Tobey Maguire i Jennifer Meyer

Maguire poślubił projektantkę biżuterii Meyer w 2007 roku, a dziewięć lat później ogłosili rozstanie.

Jennifer Meyer Maguire and Tobey Maguire
Jennifer Meyer i Tobey Maguire uczestniczą w światowej premierze “The Great Gatsby” w Lincoln Center for the Performing Arts 1 maja 2013 r. W Nowym Jorku.Stephen Lovekin / Getty Images

Mają dwoje dzieci, córkę Ruby, 10 i syna Otisa, 7 lat.

“Po wielu poszukiwaniach i rozważaniach duszy podjęliśmy decyzję o rozdzieleniu jako para” – powiedział Maguire i Meyer. “Jako oddani rodzice, naszym głównym priorytetem pozostaje wychowywanie dzieci wraz z trwałą miłością, szacunkiem i przyjaźnią”.

16. Hilary Swank i Ruben Torres

Oscarowa aktorka zaczęła spotykać się z byłym kortem tenisowym w 2015 r. I ogłosiła swoje zaangażowanie za pośrednictwem mediów społecznościowych w marcu 2016 r. – ale plany ślubu nie zaszły daleko.

Hilary Swank and Ruben Torres
Hilary Swank i Ruben Torres uczestniczą w Oscarowej imprezie Vanity Fair 28 lutego 2016 r. W Beverly Hills w Kalifornii.Pascal Le Segretain / Getty Images

Zaledwie trzy miesiące po tym, jak Swank napisał na Twitterze szczęśliwe wiadomości, usunęła swoje posty – i swój pierścionek.

17. Kirsten Dunst i Garrett Hedlund

Rok temu Dunst oświadczył, że chłopak Hedlund czuł do niej “jak rodzina”, ale teraz wydaje się, że w rodzinie jest rozłam.

Garrett Hedlund and Kirsten Dunst
Garrett Hedlund i Kirsten Dunst biorą udział w gali LACMA Art + Film uhonorowanie Barbary Kruger i Quentina Tarantino w dniu 1 listopada 2014 r. W Los Angeles w Kalifornii.Jason Merritt / Getty Images

Para rozstała się w kwietniu, po czterech latach spędzonych razem.

18. Ryan Phillippe i Paulina Slagter

Phillippe i jego narzeczony na wydziale prawa wygrali w listopadzie, według doniesień.

Ryan Phillippe and Paulina Slagter
Ryan Phillippe i Paulina Slagter uczestniczą w konkursie People Magazine Awards 18 grudnia 2014 r. W Beverly Hills w Kalifornii.Jason Merritt / Getty Images

Byli razem przez pięć lat i zaręczyli się w grudniu zeszłego roku.

19. Nicolas Cage i Alice Kim

Cage i Kim rozstali się w styczniu, zaledwie sześć miesięcy przed tym, co byłoby ich 12. rocznicą ślubu.

Nicolas Cage and his wife Alice Kim
Nicolas Cage i Alice Kim przybywają na premierze filmu “Joe” podczas 39. amerykańskiego festiwalu filmowego w Deauville 2 września 2013 r. W Deauville, Francja.Francois Durand / Getty Images

Para miała jedno dziecko razem, 11-letniego syna Kal-El.

To było trzecie małżeństwo aktora. Wcześniej był żonaty z aktorką Patricią Arquette i piosenkarką Lisą Marie Presley.

Śledź Ree Hines na Świergot.