Carrie Underwood występuje po raz pierwszy od momentu uzyskania ponad 40 szwów na twarz

Carrie Underwood wyszła z centrum uwagi po strasznym wypadku w listopadzie, który złamał jej nadgarstek i zostawił ją z ponad 40 szwami na twarzy.

Jednak w niedzielę wieczorem podczas Academy of Country Music Awards piosenkarka wystąpiła po raz pierwszy od paskudnego upadku poza domem Nashville.

53 Academy Of Country Music Awards - Show
Carrie Underwood występuje podczas 53. Academy of Country Music Awards w Las Vegas.Ethan Miller / Getty Images

Underwood zaprezentowała oszałamiającą interpretację swojego nowego singla “Cry Pretty”, emocjonalną balladę z odpowiednim przekazem.

“Tytuł odnosi się do tego, kiedy emocje przejmują kontrolę i po prostu nie możesz ich powstrzymać” – napisała w liście zamieszczonym we wtorek na stronie jej fanklubu. “To naprawdę przemawia do wielu rzeczy, które wydarzyły się w ubiegłym roku i mam nadzieję, że kiedy to usłyszysz, możesz odnieść te uczucia do tamtych czasów w swoim życiu.”

53 Academy Of Country Music Awards - Show
Carrie Underwood wykonała wspaniałą interpretację swojego nowego singla “Cry Pretty”.Ethan Miller / Getty Images

Underwood dodała, że ​​jej twarz “leczyła całkiem nieźle” i zapewniła czytelników, że jest w dobrym nastroju.

53 Academy Of Country Music Awards - Show
Carrie Underwood i Keith Urban wygrali Wokalne Wydarzenie Roku dla “The Fighter”.Ethan Miller / Getty Images

“Zdecydowanie czuję się bardziej jak ja niż przez jakiś czas”, napisała, wyjaśniając, że cieszyła się bardzo potrzebną rodziną z mężem Mike Fisher i ich 3-letnim synem, Isaiah.

“Jedną ze srebrnych podszewek dla mnie w tym procesie uzdrawiania jest czas, który spędziłem z Mikem i Izajaszem” – kontynuowała. “Nazywałem to” wymuszonym relaksem “. Czasami wydaje mi się, że coś się dzieje, żeby nas zwolnić.

Oczywiście, 35-letnia country-supergwiazda również cieszy się z powrotu ze swoim zespołem – w zeszłym tygodniu podzieliła się próbą z napisem “Brakowało tych facetów”.

View this post on Instagram

Missed these guys. #bandrehearsals

A post shared by Carrie Underwood (@carrieunderwood) on

Choć ostrzegła fanów, że może wyglądać “trochę inaczej” po wyleczeniu się z obrażeń, Underwood wyglądała jak zawsze wspaniała w zbliżeniu z twarzą, którą napisała w sobotę.

Niezwykle wyczekiwany występ Underwooda nie był jej jedyną wielką chwilą w ACM: wygrała Wokalne Wydarzenie Roku (dla “The Fighter” z Keithem Urbanem) i była również nominowana do Female Vocalist of the Year.

Carrie Underwood wystąpi po raz pierwszy od jej wypadku

10 kwietnia 2014 r00:29