Carrie Underwood ujawnia, że ​​do domu dotarło tornado Nashville

Carrie Underwood nie ma zamiaru pozwolić jej przestraszyć małego tornada.

Urodzona w Oklahomie piosenkarka muzyki country obudziła się w środę rano w spustoszenie ciężkiej burzy w jej dzielnicy Nashville i zabrała na Twitter, by zrzucić z siebie całą tę sprawę.

“Obudziłem się z syrenami tornada i gradem … nasz komin jest obecnie na naszym podjeździe … kończyny drzew wszędzie … czuje się jak w domu” – napisał piosenkarz, który z dumą dodał hashtag “#okie”.

FOX 17 Wiadomości w Nashville donoszą, że wiatry o prędkości 100 mil na godzinę spowodowały uszkodzenia drzew i linii energetycznych – i rzeczywiście możliwe było dotknięcie tornada.

Carrie Underwood
Potrzeba dużo więcej niż tornada, by przerazić rodzinę z Oklahomy, Carrie Underwood.Nathan Congleton / DZISIAJ

Ale twirlowie nie są niczym nowym dla Underwood, który spędził pierwsze dwie dekady swojego życia w Oklahomie, gdzie tornada są dziesiątkami. Państwo leży w obszarze wzdłuż Great Plains nazywanym Tornado Alley.

W rzeczywistości, 33-letnia Underwood napisała o tornadzie na jej hitowym singlu z 2011 roku “Blown Away”, w którym znajduje się narrator piosenki, który chce metaforycznego twisteru, by zszedł i zniszczył bolesne wspomnienia z dzieciństwa..

ZWIĄZANE Z: Carrie Underwood publikuje uroczysty hołd dla syna: “Gdzie się podział 2 lata?”

Nawet jeśli nie było to nic wielkiego dla Underwood, fani z ulgą usłyszeli, że ona, jej mąż, Nashville Predators, hokeista pro Mike Fisher, 36, i ich syn Isaiah, który skończył 2 we wtorek, nie zostali skrzywdzeni we wtorkowej nocy burzy.

Bądź bezpieczny, gangu!